Donanım

HUAWEI Freebuds 6i, uygun fiyatıyla öne çıkan bir kulaklık. Özellikle aktif gürültü önleme özelliğine sahip bir kulaklık arayanlar için en iyi seçeneklerden biri olabilir.
Intel® Core™ Ultra 7 Meteor Lake işlemci mimarisini üzerinde barındıran Tulpar T6 V2.1.5 AI Creator ürünü, yapay zeka uygulamalarının yüzde 65 daha üretken çalışmasını sağlıyor.
Oyuncular için geliştirilen son derece küçük ve güçlü bu sistem, performans ve etkileyici grafikleri hızlı ve esnek bağlantı seçenekleriyle birleştiriyor.
Oyuncular için kullandıkları ekipmanların performans, konfor ve güvenilirlik sunması büyük önem taşıyor. Kablosuz bağlantının hızlı ve gecikmesiz olması, hassas kontrol sağlayabilmesi ve hareketlerin ekranda doğru şekilde yansıtılması oyuncu mouse’la
Steelseries oyun kulaklığı koleksiyonunun büyümesiyle birlikte, oyuncuların en iyi seçimi yapmasına yardımcı olmak için her birinin belirli yönleri konusunda rehberlik etmekten mutluluk duyacağını açıkladı.
Nintendo'dan gelen son haber ise maalesef Wii U kullanıcılarının canını sıkacak gibi duruyor.
Western Digital WD Blue SN5000 NVMe™ SSD, çoklu akışlı 4K video, görüntü ve ses içeren talepkar iş akışlarına sahip içerik üreticileri ve profesyoneller için yeni nesil bir depolama çözümü sunuyor.
G515 LIGHTSPEED TKL Kablosuz Oyun Klavyesi gelişmiş teknolojisinin yanında yüksek performanslı özellikler sunuyor.
ASRock, 180Hz yüksek tazeleme hızına sahip yeni nesil oyuncu monitörlerini duyurdu.
Logitech, profesyonel kullanıcıların taleplerini karşılamak üzere tasarlanan yüksek kaliteli web kamerası MX Brio’yu tanıttı.
  • 1
  • 2
  • 6
Bu hafta çıkacak oyunlar
Yeni İncelemeler

Yeni Hub'lar