Teknoloji

Anker, akıllı yaşam teknolojilerine getirdiği öncü yaklaşımlarla kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Anker’in eğlencenin sınırlarını büyüttüğü Nebula projeksiyon cihazları, yaz gecelerinde açık havada sinema keyfi sunma potansiyel
Steelseries oyun kulaklığı koleksiyonunun büyümesiyle birlikte, oyuncuların en iyi seçimi yapmasına yardımcı olmak için her birinin belirli yönleri konusunda rehberlik etmekten mutluluk duyacağını açıkladı.
Nintendo'dan gelen son haber ise maalesef Wii U kullanıcılarının canını sıkacak gibi duruyor.
Xiaomi, giriş düzeyi akıllı telefon serisi Redmi'nin son üyesi Redmi 13'ü Türkiye'de satışa sundu.
Samsung Electronics 2024 Odyssey OLED oyun monitörü, Akıllı Monitör ve ViewFinity monitör serilerinin global lansmanını gerçekleştirdi.
Bu özel dönemde OMIX, X4 akıllı telefon ve MixPods Pro 2 TWS kulaklığı ile bizleri yalnız bırakmıyor.
Yenilikçi teknoloji markası TECNO, fiyat aralığında son derece güçlü amiral gemisi özelliklerine sahip yeni CAMON 30 telefon serisini, Türkiye'de "Her Açıdan Senin Hikayen" temalı özel bir lansman etkinliğiyle duyurdu.
Huawei, 3.000TL fiyat segmentindeki kulaklıklar için sınıfının en güçlü aktif gürültü engelleme özelliği, uzun ömürlü pil ömrü ve olağanüstü ses kalitesine sahip i serisinin en son üyesi HUAWEI FreeBuds 6i'yi Türkiye’de satışa sundu.
OPPO, 120 Hz Çerçevesiz AMOLED Ekran ve 64MP Ultra Net Üçlü Kamera ile birleştiren yeni modeli Reno11 F 5G’yi Türkiye’de tüketicilerle buluşturdu.
Kısa süre önce ülkemizdeki turuna başlayan; Bursa, İzmir, Antalya ve Ankara'yı kapsayan Huawei Enterprise Roadshow 2024, katılımcılara bilişim teknolojilerindeki en güncel yenilikleri ve Huawei'in sektörlere özel çözümlerini tanıttı.
  • 1
  • 2
  • 4
Bu hafta çıkacak oyunlar
Yeni İncelemeler

Yeni Hub'lar