Oyun Haberleri

Metro City'den doğrudan gelen ikonik STREET FIGHTER 6 kadrosu, Cat Daddy Games'in koleksiyon kart savaş oyunu WWE® SuperCard*'a katılmak için hayranların favori WWE Süperstarlarıyla bir araya geliyor.
Mayıs’ın sonunda yapılan State Of Play etkinliğinde yaklaşık beş dakikalık bir sinematik ile duyurulan Concord, karakterleri ve tasarımıyla bizlere Overwatch ve Valorant havasını veriyordu. Oyuncular tarafından Guardians of the Galaxy karakterlerine
DARK AND DARKER MOBILE'ın uluslararası çapta gerçekleşecek ilk beta testi, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların yüksek beklentilerini karşılamayı hedefliyor.
Ayın beklenen o haftasına geldik, yeni çıkacak oyunlarla dolu dopdolu bir liste bizleri karşılıyor.
Xbox tarafından beklediğimiz ama olmamasını umduğumuz o değişiklik nihayet geldi. Öncelikle bu ülkemize has bir değişiklik değil, Microsoft tüm dünyada Game Pass fiyatlarına zam yaptı ve tabii ki bizi de boş geçmedi.
Sızan oyun listesinde pek çok kişinin merakla beklediği Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion, Mount & Blade Bannerlord II ve Remnant 2 gibi cevherler bulunmakta.
GeForce NOW'da toplamda 850'den fazla oyun, 11 Temmuz'a kadar GeForce NOW uygulamasındaki özel Steam Yaz İndirimi kategorisinde indirimli olarak bulunabiliyor.
Yeni haftada bizleri neler bekliyor hep birlikte bakalım.
Warcraft Rumble'ın 7. Sezonu, Yeni Bir Aile ve Beş Yeni Miniyle Geliyor. 5-6. Sezonlarda çıkan Peri Ejder ile Yer ve Ay'ın ardından, doğanın öfkesini tümüyle hissetme vakti geldi. Cenarion Ailesi, 7. Sezonda resmî olarak Warcraft Rumble'a katılıyor!
Battlefield oyunlarının aynı türdeki pek çok diğer oyuna göre hayli uzun ömürlü olduğu malumunuz.
Bu hafta çıkacak oyunlar
Yeni İncelemeler

Yeni Hub'lar