14. Sezon: Fight for Freedom Fallout 76’da Başlıyor

Özgürlük Appalachia‘da yankılanacak çünkü Fallout 76 14. Sezon: Fight for Freedom tüm platformlarda başlıyor. Oyuncular artık sezonda ilerleyerek ve oyun içi aktiviteleri tamamlayarak S.C.O.R.E. toplayabilir. Bu esnada oyuncular C.A.M.P. eşyaları, tüketim eşyaları, oyun içi paralar ve kozmetikler gibi vatansever ödülleri kazanacak. 

Oyuncular ister Vault’tan yeni çıkmış ister uzun süredir Appalachia’da yaşıyor olsunlar, Fight for Freedom‘da ödülleri açmak için günlük ve haftalık görevleri tamamlarken  tek başlarına veya arkadaşlarıyla yapabilecekleri çok şey var. Bu ödüller arasında C.A.M.P.’iniz için özel Oval Office temalı mobilyalar, Carved Eagle Weapon Rack, Brewery Fermenter ve Deep Spacewalk Power Armor Boyası gibi kozmetikler ve daha fazlası yer alıyor. 

Ayrıca 14. Sezon güncellemesiyle birlikte daha düşük Perk Card gereksinimleri, kullanımı kolaylaştıran Workbench değişiklikleri ve Photomode’da yeni serbest kamera özelliği gibi çeşitli oynanış kalitesini arttıran iyileştirmeler de oyuna eklenecek. 

Kırmızı, beyaz ve mavi 14. Sezon: Fight for Freedom ile nükleer kıyamet sonrası Appalachia’da tüm platformlarda boy gösteriyor. Bunun yanı sıra aktif Fallout 1st aboneleri seviye atladıklarında bonus ödüller de kazanacak. Fallout 1st abonesi olmayla ilgili daha fazla bilgiye resmi internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

 Fallout 76 14. Sezon: Fight for Freedom ve tüm Fallout sezonlarıyla ilgili daha fazla bilgi almak için resmi Fallout internet sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz. 

PAYLAŞ

İlgili İçerikler