Apex Legends: Resurrection, yeni Battle Pass aşamalarıyla birlikte yayında

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arts (EA) tarafından yayınlanan Apex Legends’ın son güncellemesi şu anda yayında ve yeni güncellemenin yıldızı Revenant, yepyeni yetenekleri ile sahnedeki yerini aldı. Tüm sezon boyunca, bütün oyuncuların kullanımına açık olacak olan Revenant, sunulan mücadeleleri tamamlayan oyuncuların karakter kataloğuna da temelli katılım sağlayabilecek.

Yeni sezon ile birlikte yepyeni Battle Pass aşamaları da oyunculara sunulmuş oldu. Yeni kıyafetler, silah desenleri, emote’lar ve daha fazlasını içeren Apex Legends: Resurrection Battle Pass fragmanını izlemek için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Yeni Battle Pass aşamalarıyla birlikte birçok yeni Legendary kıyafete ve silaha ulaşabileceksiniz. 24. seviyede Mad Maggie’nin Outlawed Tech kostümüne, 25. seviyede ise Reactive EVA-8 silahının Heart of the Divine desenine kavuşabileceksiniz. 50. seviyede ise oyuncular, Pathfinder’ın Pathogen kostümüyle gerçek korkuyu keşfedecekler.

Apex Legends: Resurrection şu anda PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, ve Nintendo Switch konsolları ile birlikte PC’de EA uygulaması ve Steam aracılığıyla yayında.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler