Aquapark Tycoon, 2025 yılında PC’ye geliyor

Uzay simülasyonu Avorion ile tanınan Alman bağımsız stüdyo Boxelware, son projesini Aquapark Tycoon‘u yakın zamanda duyurdu. Aquapark Tycoon, oyunculara kendi su parklarını tasarlama, inşa etme ve denetleme şansı sunacak.

Çizim tahtasından dalış tahtalarına

Aquapark Tycoon’da oyuncular, çeşitli havuz manzaraları tasarlamak, heyecan verici su kaydırakları inşa etmek ve çeşitli saunalarla sağlıklı yaşam cennetleri oluşturmakla görevli bir su parkı yöneticisi rolünü üstlenirken, bir yandan da misafirlerinin isteklerini yerine getiriyor. Her gün, yaratıcılık ve yönetim becerileri için bolca fırsat sağlayan yeni zorluklar sunuyor.

Boxelware’in kurucusu ve CEO’su Konstantin Kronfeldner şunları söylüyor: “Avorion ile elde ettiğimiz başarının ardından Aquapark Tycoon’un yaratılması bizim için bir başka hayalin daha gerçekleşmesi anlamına geliyor. Tüm ekip su parkı teması konusunda heyecan duyuyor ve yaratıcı inşaat ile tycoon oyun mekaniğini birleştirmenin getirdiği büyük potansiyelin farkına varıyor. Tutkumuzu toplumla paylaşmak ve hem eğlenceli hem de zorlayıcı bir oyun yaratmak için inanılmaz heyecanlıyız.”

Aquapark Tycoon’un Özellikleri:

  • Havuz manzaraları, kaydıraklar ve saunalar ile çarpıcı kapalı havuzlar ve aquaparklar tasarlayın.
  • Yüzmek, su sıçratmak ve rahatlamak için 10’dan fazla havuz türü arasından seçim yapın.
  • Benzersiz su kaydırakları tasarlamak için modüler bir yapı sistemi kullanın.
  • Sıcaklık, nem ve çeşitli infüzyonlar için özelleştirilebilir ayarlara sahip 10 çeşit sauna.
  • Gençlerden ailelere ve yaşlılara kadar tüm konuk gruplarının ihtiyaçlarını karşılayın.
  • Mevsimsel atraksiyonlar: Yazın serin havuzlar veya kışın ısıtmalı havuzlar ve saunalar en büyük cazibe merkezleri.
  • Sorunsuz operasyon akışı ve maksimum misafir memnuniyeti için finans ve personel yönetimini optimize edin.
  • Senaryolardaki zorluklarla mücadele edin veya sandbox modunda kişisel hedefler belirleyin.

Aquapark Tycoon, 2017’deki Erken Erişim çıkışından bu yana 500.000’den fazla satış yapan Avorion’un ardından Boxelware’in ikinci oyun projesi olacak.

Geliştirme çalışmaları tüm hızıyla devam eden Aquapark Tycoon ‘un 2025 yılında PC’de yayınlanması planlanıyor. Oyunla ilgili güncellemeler için resmi web sitesini veya Steam‘i ziyaret edebilirsiniz.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler