Arenanın Kapıları Açıldı! THE FINALS, Şimdi Tüm Platformlarda!

Embark Studios dün The Game Awards etkinliğinde The FINALS’ın çıkış müjdesini paylaştı. İlhamını gerçek dünyadaki mekânlardan alan, kaos ve eğlencenin hükmettiği THE FINALS, çevresel dinamizmi ve eşsiz yıkım özellikleriyle oynanış özgürlüğünün sınırlarını zorlayan bir oyun. Ücretsiz oynanabilen, taktiksel çatışmaya dayalı takım oyunu THE FINALS, Steam, Xbox Series X|S ve PlayStation 5 platformlarında oynanabiliyor.

THE FINALS’ın sabırsızlıkla bugünü bekleyen oyuncuları için hazırlanan 1. Sezon’u, parlak neon ışıkları, slot makineleri, boksörleri, UFO’ları ve çok daha fazlasıyla Las Vegas’ın göz kamaştıran ışıltısını sunuyor. Katılımcılarına sınırsız kaos ve yıkım sözü veren bu özel arenada dünyanın en “patlayıcı” yarışma programıyla tanışabileceksiniz.

THE FINALS’ın Yaratıcı Yönetmeni Gustav Tilleby, “Embark’ı kurarken oyun yapımını ve bir oyunun neye dönüşebileceğini yeni baştan hayal etmek istedik.” diyor ve ekliyor: “İlk oyunumuz THE FINALS bu hayalin ürünü.” Tilleby sözlerine şöyle devam ediyor: “THE FINALS bir diğer battle royale, askeri simülasyon ya da taktiksel FPS oyunu değil, bunlardan zaten çok var. Bu, nişancı oyunlarına yepyeni bir yaklaşım. Oyunun test sürecinde olduğu bir yıllık sürede topluluğumuzdan aldığımız tepkiler inanılmaz heyecan vericiydi. Artık oyun çıktı ve şu an tüm dikkatimizi kusursuz bir oyun deneyimi ve yepyeni sürprizler sunmaya vermiş durumdayız.”

The FINALS’ın yarışmacıları, gerçek dünyanın ikonik mekânlarına kurulmuş sanal arenalarda mücadele ediyor. Embark’ın sunucu tarafında yer alan yıkım ve hareket teknolojisi, ister küçük bir eşyanın parçalarına ayrılması isterse de koca bir binanın yıkılması olsun, her oyuncunun aksiyonu aynı anda deneyimlemesini sağlıyor. 

Eli kılıçlı bir balerinden roketatarlı ölümcül bir pandaya kadar size özel yarışmacılar yaratmanıza imkan veren THE FINALS’ı kim olarak ve ne şekilde oynayacağınız tamamen size kalmış. Oyunda kimin en iyi olup şöhret ve servete kavuşacağını çevre, silah, alet ve uzmanlıklarının yanı sıra sezgilerini de kullananlar belirleyecek.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler