Bu Hafta Çıkacak Oyunlar

Ayın beklenen o haftasına geldik, yeni çıkacak oyunlarla dolu dopdolu bir liste bizleri karşılıyor.
Yeni haftada bizleri neler bekliyor hep birlikte bakalım.
Temmuz ayının ilk haftasında kısa bir liste bizleri karşılıyor ancak bu durumun fırtına öncesi sessizlik olduğunu söyleyebiliriz. Yıllardır süregelen Final Fantasy serisinin başarılı MMORPG oyunu Final Fantasy  XIV Online, yeni içerik genişletme
1997 yılının en çok satan oyunu listesinde zirveye oturan Riven, yıllar sonra yeniden yapım sürümüyle tekrardan oyuncuların beğenisine sunuluyor.
Elden Ring, yeni genişleme paketi Elden Ring: Shadow of the Erdtree ile birlikte Land of Shadow’un tehlikeli zindanlarında geçen zorlu bir macerayı beraberinde getiriyor.
İlk olarak 2016 yılında Nintendo 3DS için piyasaya sürülen rol yapma oyunu Monster Hunter Stories yeniden düzenlenmiş sürümü ile PC, PlayStation 4 ve Switch için çıkıyor.
Bu hafta yeni çıkacak oyunlarda, haftanın ilk gününde tek başına dev kadro diyebileceğimiz The Elder Scrolls Online: Gold Road bizleri karşılıyor.
Oyuna doyduğumuz bir Mayıs ayına veda ederken bu hafta yeni çıkacak oyunlar listemizin odak noktasında süper kahramanlar, platform ve yarış oyunları bulunuyor.
Yine oyuna doyacağımız bu hafta yeni çıkacak oyunlar listesinde, haftanın dördüncü gününde zirve noktasına erişiyoruz. Heavenly Sword ve DmC: Devil May Cry gibi oyunların arkasındaki Ninja Theory, serinin ikinci oyunu Senua’s Saga: Hellblade II ile t
Oyuna doyacağımız bir Mayıs ayı bizleri bekliyor, ayın ikinci haftasında ise listemiz yine dolu durumda. Son yıllarda PlayStation özel oyunları hız kesmeden PC oyuncularıyla da buluşuyor.
  • 1
  • 2
  • 5
Bu hafta çıkacak oyunlar
Yeni İncelemeler

Yeni Hub'lar