Call of Duty: Black Ops 6 ilk günden Game Pass’te gibi…

Yeni bir Call of Duty oyunu için pek de heyecanlanmadığımız zamanlar olmuştu ancak Black Ops 6 bunlardan birisi değil. Ülkemizdeki ekonominin vaziyeti, dövizin uçması ve mağazaların da birer birer TL’den vazgeçmesiyle ulaşılması iyiden iyiye zorlaşan Call of Duty oyunları için Game Pass’i köprüden önce son çıkış olarak görüyorduk ki öyle de oldu.

Aslında bakarsanız, ateş olmayan yerden duman tütmez misali, Wall Street Journal’ın makalesinden beri bu haber gündemdeydi ancak özellikle bizler için, resmi açıklamaya kadar beklemek elzem hale gelmişti.

Görünüşe göre (ben şahsen görmedim) bu sabah iOS ve Android kullanıcıları Xbox uygulaması üzerinde ‘Henüz duyuruldu: Call of Duty: Black Ops 6 birinci günden itibaren Game Pass’de!’ bildirimiyle uyandılar ve bildirim henüz yayında olmayan bir Xbox blog sayfasına link de içeriyordu.

Tüm bunlar anlı şanlı duyurunun çok çok yakında yapılacağını gösteriyor, muhtemelen bu akşam saat 17:00’de yayınlanacak olan ve hem tipinden hem de Bağdat’taki koordinatlardan ‘Saddamlı trailer’ olarak beklediğimiz yeni Call of Duty: Black Ops 6 fragmanının içinde.

Black Ops 6 için daha geniş bilgiler için ise Haziran ayındaki Xbox Showcase’i beklememiz gerekecek gibi duruyor.

Call of Duty Black Ops 6’nın fragmanına yayına girdiğinde aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Call of Duty: Black Ops 6 Fragmanı

PAYLAŞ

İlgili İçerikler