Crusader Kings III yeni oyuncuları tanıtımlarla karşılıyor

Paradox Interactive’in ödüllü ortaçağ strateji oyunu Crusader Kings III, Paradox’un dinamik tarihi oyunlar serisine yeni katılanların uzun zamandır favorisi. Derin strateji, dönem tadı ve karakter merkezli rol yapma özelliklerinin ustaca bir karışımı olan oyun, çok çeşitli oyun oynama tarzlarına hitap ediyor. Crusader Kings III ekibi, Mayıs ayında gelecek ücretsiz bir güncellemeyle birlikte oyunu meraklılara daha da sıcak hale getirmeyi amaçlayan kanallarında bir ay sürecek bir aktivasyon başlatıyor.

Crusader Kings III, önümüzdeki ay boyunca oyunun en popüler başlangıç noktalarının birinden birkaç tanıdık karakteri yeniden tanıtacak. Bu kampanyanın, oyunda mevcut olan oyun seçeneklerinin çeşitliliğini ve hikaye anlatma olanaklarını vurgulaması planlanıyor. En savaşçı oyuncular bile, deneyimlerinden en iyi şekilde yararlanmak istiyorlarsa, zaman zaman diğer rol yapma yaklaşımlarıyla ilgilenmek zorunda kalabilir.

Crusader Kings III Oyun Direktörü Alex Oltner, “Paradox olarak, büyük strateji oyunlarımızın hemen ulaşılabilir olduğu yanılsamasına kapılmıyoruz, ancak Crusader Kings III ‘ün geniş bir oyuncu yelpazesinin ilgisini çekebilmesinden her zaman gurur duyduk” diyor. “Oyunun ‘hikâye oluşturucu’ nitelikleri, belirli bir oyuncu tipini en büyük oyunlarımızı oluşturan daha büyük temalara çekmede çok etkili olduğunu kanıtladı. Legends of Crusader Kings III, farklı oyun tarzlarını ön plana çıkararak, tarihi büyük stratejiye ilk adımı atmaktan çekinen meraklı kişilere potansiyel çeşitliliği göstererek engelleri daha da azaltmayı amaçlıyor.”

Legends of Crusader Kings III, oyunun en ayırt edici özelliği olan farklı oyun tarzlarını teşvik eden zengin karakter kişilikleri ve biyografilerinden yararlanıyor. Crusader Kings III’te savaşçı bir kral, parayı yönetmekte veya düşmanlarına karşı entrikalar çevirmekte usta bir hükümdardan farklı avantajlarla farklı hedefler peşinde koşmaya teşvik ediliyor. Legends of Crusader Kings III, Crusader Kings III karakterlerinin beş temel özelliğinin örneği olarak beş hükümdarı vurguluyor.

  • Diplomasi: İrlanda’daki Munster’in Küçük Kralı Murchard, adayı tek bir taç altında birleştirme çabasını desteklemek için güçlü ilişki kurma becerilerini kullanıyor.
  • Vekilharçlık: Bohemya Dükü Vratislav, Orta Avrupa’nın kalbindeki zengin toprakları yönetiyor ve ülkesindeki kalkınma ve inşa faaliyetlerine yardımcı oluyor.
  • Öğrenim: Toskana Düşesi Matilda, İtalyan topraklarında bilimi teşvik ederek daha iyi eğitim ve daha hızlı araştırma yapılmasını sağlıyor.
  • Entrika: Toledo Emiri Yahya, İberya siyasetinin mücadeleci arenasında entrika ve manipülasyonun merkezindedir.
  • Savaş: Apulia Dükü Robert gözünü Sicilya’nın zengin topraklarını fethetmeye dikmiştir ve bu iş için tam bir savaş lordudur.

Her lider, farklı oyun tarzlarına daha fazla vurgu yapılarak yeniden ele alındı ve bu karakterlerden bazıları için sürükleyiciliği derinleştirmek için birkaç yeni etkinlik dahil edildi. Güncellenmiş görünümleri ve biyografileri, onları aralarından seçim yapılabilecek diğer yüzlerce olası karakterden ayıracak.

Legends of Crusader Kings III güncellemesi Mayıs ayında oyuna sahip olan herkese sunulacak. Bu arada, beş efsaneyi ve hikayelerini keşfetmek için web sitesini ziyaret edin veya kendi efsanenizi oluşturun!

PAYLAŞ

İlgili İçerikler