Diablo IV için 5.sezon PTR’ı başlıyor

Diablo IV cephesinde merakla beklenen beşinci sezon için bir süredir hareketlenmeler başlamıştı, PTR (Açık Test Bölgesi) de sonunda oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor.

Bugün Topluluk Müdürü Adam Fletcher, sezon Baş Tasarımcısı Daniel Tanguay ve Canlı Sınıf Baş Tasarımcısı Adam Jackson yeni 5. Sezon Açık Test Bölgesi (PTR) hakkında konuşmak ve yeni bir oyun modu, yeni görev serisi, oynanış kalitesi güncellemeleri ve daha fazlasını içeren yeni özellikler hakkında ayrıntıları paylaşmak için bir araya geldi. 

4. Sezon: Yenilenen Ganimet’e benzer şekilde, bu Açık Test Bölgesi de 5. Sezonun çıkışından önce oyuncuların güncellemeleri ve özellikleri test etmesi için hazırlanmış. Sezonun resmî duyurusu ise daha sonra yapılacak. Tam yama notlarına ise şu adresten ulaşabilirsiniz.

Açık Test Bölgesinin sonuçlanmasının ardından oyuncu geri bildirimleri toplanacak ve herkes için yayınlanmadan önce, gelecek sezon için ayarlamalar yapılacak. Açık Test Bölgesi de 25 Haziran – 2 Temmuz tarihlerinde erişilebilir olacak. Ayrıca oyuncular için de Diablo IV forumlarında geri bildirimlerini bırakabilecekleri özel bir kısım ayrılmış durumda.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler