Dünyanın en dayanıklı kulakiçi kulaklığı Jabra Elite 8 Active tanıtıldı

Bugüne kadarki en dayanıklı kulakiçi kulaklıklar olan Jabra Elite 8 Active tanıtıldı. 32 saate kadar batarya ömrü olan Jabra Elite 8 Active earbuds, inanılmaz ve eşsiz bir performans sağlar ve askeri düzeylerde test edilmiş toza, tere ve 1.5 metreye kadar suya dayanıklılığı ile öne çıkar.  

Jabra ShakeGrip™ teknolojiyle birlikte en üst düzeyde yüksek yoğunluktaki egzersizlere bile uyum sağlayarak rüzgarlı koşullarda bile istenmeyen gürültüleri filtreler. Yapısal üstünlüğü sayesinde gün boyunca kulağınıza oturan kullanım sağlar. Ses performansını daha etkileyici kılmak adına Dolby tarafından desteklenen Uzamsal Ses, güçlü 6 mm hoparlörden zengin, çok yönlü ses sunar.

Jabra Elite 8 Active: Askeri Standartlarda, Her yerde, Eşit Derecede Rahatlık 

Dünyanın en dayanıklı kulaklıkları olarak tanıtılan Elite 8 Active’in kulaklık başlıkları IP68 sınıfında, kasası ise IP54 sınıfındadır. Kulaklık, en zor koşullarda bile dayanıklılık ve performanslarını kanıtlamak için test edilmiştir. 9 dayanıklılık testini geçen Elite 8 Active, sağlamlaştırılmış elektroniklere yönelik Askeri Standart 810H’yi karşılamaktadır. Her türlü ortamda aksiyona hazır olduklarını, aşırı sıcaklıklara, şok darbelerine ve basınç düşüşlerine, tuzlu suya maruz kalmaya ve hatta tamamen suya batmaya başarıyla dayanıklılıklarını kanıtlamışlardır. 

ABD askeri test koşullarına ek olarak, Elite 8 Active, dahili bir Yüksek Derecede Hızlandırılmış Korozyon Testi (HACT) ile test edilmiştir. Kulaklıkların korozyon önleyici kimliklerini başarıyla kanıtlamak için 40°C/104°F sıcaklıkta %93 nemle 2 saat dayanma, tuzlu suda 15 dakikalık bir sıçrama testi ve 15 dakikalık 40°C/104°F ısıyla kurutma testi dahil olmak üzere 11 tam test döngüsünden geçmesini gerektirmektedir. Elite 8 Active, ihtiyaçlarınızı bu testlerden başarıyla geçerek ihtiyaçlarınızı karşılayacağını kanıtlamıştır.

Güçlü Adaptif Hibrit Aktif Gürültü Önleme

Aramalarınızın ve müziğinizin her zaman net bir şekilde duyulmasını sağlamak için Elite 8 Active’in gürültü önlemesi arttrıldı. Güçlü Adaptif Hibrit Aktif Gürültü Önleme (ANC), bulunduğunuz ortama otomatik olarak uyum sağlayarak rüzgar ve diğer gelen istenmeyen çevresel gürültüleri filtreler. Jabra Standart ANC’ye kıyasla 1,6 kat daha fazla ANC ile çevrenizdeki gürültüyü kontrol altında tutarak önemli olan sesleri duyabilirsiniz.  

Dolby tarafından desteklenen Uzamsal Ses sayesinde daha gerçekçi şekilde sesleri deneyimlemenizi sağlayacak ve ücretsiz Jabra Sound+ uygulamasını kullanarak Uzamsal Sesi açıp kapatarak artık ister en sevdiğiniz egzersiz listesini dinliyor olun, isterseniz telefonunuzda video oynatıyor olun, sesin net ve zengin olmasını sağlayan güçlü 6 mm hoparlörler aracılığıyla her yönden gerçekçi ses duyabilirsiniz.

Dayanıklılığın sadece spordan ibaret olmadığı günümüzde Elite 8 Active, farklı renk seçeneklerine sahip olmasının yanında spor için optimize edilmiş kulaklıkların %17’sini geride bırakarak tüketicilerin satın alma kriterleri listesinde %27 ile etkileyici bir 6. sırada yer almaktadır.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler