EA Sports FC 24’te Ultimate Team için Orkun Işıtmak forması!

Orkun Işıtmak imzalı özel forma, EA SPORTS FC 24 için yayınlandı! EA SPORTS FC 24 Ultimate Team (alıştığımız eski adıyla FUT) modunda yer alan kırmızı-beyaz formaya global olarak da erişebilmek mümkün.

EA SPORTS’un bu sene FIFA isim hakkını kaybeden oyunu FC 24 tüm Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de ilgi görmeye devam ediyor. Sadece Steam üzerinden bile bu yazı hazırlandığı sıralarda anlık 55 bin oyuncuya ulaşan, son 30 günlük ortalama Steam oyunu sayısıysa 42 bin olan oyun sezonun bitmesiyle beraber hız kesmek bir tarafa dursun, yeniliklere eğilmeye başladı.

FC 24 tıpkı serinin daha önceki oyunları gibi oyuncuların en fazla eleştirdiği ama oynamaya da devam ettiği yapımlar arasında kendine has, sağlam bir yere sahip. Tabii ki yıllardır bu serisi sırtında taşıyan Ultimate Team modu da bu eleştirilerin ve övgülerin merkezinde. Orkun Işıtmak için hazırlanan ve EA SPORTS FC 24 Ultimate Team modunda yer alan forma, bizzat Orkun Işıtmak tarafından tasarlanmış, bunu da belirtelim.

Futbol fanatikleri Türkiye bayrağının renkleriyle donatılmış olan özel tasarım formayı Ultimate Team’de yer alan paketlerden rastgele bir biçimde elde edebilecekler.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler