HAWKED 2. SAYI: Karanlık Misafir ile Sürgünada’da macera devam ediyor

HAWKED, tek başına veya en fazla üç kişilik takımlar halinde Sürgünada denilen ıssız bir adadan eser çıkarmak için yarıştığın eşsiz bir hazine avı ve nişancı oyunu. Oyuncular (yani Haydutlar) eşsiz yetenekler kullanarak ve farklı stilleri birleştirerek birbirleriyle rekabet ederler. Hazine adasındaki hedefleri, sadece diğer oyuncularla savaşarak, bulmacaları çözerek, tuzaklardan kaçarak ve adada yaşayan canavarları alt ederek erişilebilen eserleri güvenceye almak ve göndermek.

Tüm platformlardan erişilebilen yeni büyük güncelleme 2. Sayı: Karanlık Misafir‘in 2. Bölümünde teknoloji ve hazine avcılığı kafa kafaya gidiyor. Tüm değişiklikler ve dahası Güncelleme Notları‘nda yer alıyor.

Wallbang Gaming Network
HAWKED 2. SAYI: Karanlık Misafir ile Sürgünada'da macera devam ediyor 4

Yeni Sürgünada Keşifleri Haydutları Bekliyor!

GRAIL‘in “eski topraklarından” biri olan ve aslına bakarsak o kadar da yaşlı olmayan efsane Haydutlardan biri, VEKTR’a karşı savaşmak için çetin ceviz modunda Sürgünada’ya geri dönüyor. Av son sürat devam ederken Sürgünada’da birkaç değişiklik oldu ve keşif yapıldı.

Bir Sembol Kap: 
Haydutlara Sakın Yamuk Yapma! Çarpı sembolü bir hedefe yaptığın ilk vuruşu veya silah atışını güçlendirir (Diğer kaynaklardan gelen güçlendirilmiş atış bonusları birikmez).

Tehlikeyle Yüzleş: VEKTR’ın Arakçı mabetlerini ele geçirdi ancak adada yeni bir tehdit daha boy gösterdi. Ajan Kappa sırt çantalarında gerekenden fazlasını taşıyan Haydutları avlayarak meşhur oldu. Adada gözünü dört aç, ganimetlerini gözüne kestirmiş olabilir. Önce davranıp onu denklemden çıkarırsan bir Eser düşürecektir. Av değil avcı olun!

Tuzaklara Dikkat Et:
 GRAIL’in Sürgünada’yı yeniden ele geçirme girişimlerini sona erdirmeye çalışan VEKTR, adaya birkaç sürpriz yerleştirmiş. Bölgeye izinsiz giren Haydutların dikkatini dağıtmak için Alarm Sirenleri kuruldu, Kubbe Kalkanlar gelen mermileri engelleyecek ve İşaretçi Kuleler aktifken geçici olarak etraftaki düşmanları, zulaları, tuzakları ve sandıkların parlamasını sağlayacak. Akıllıca bir hareket ancak Haydutlar böyle şeyleri kendi avantajlarına çevirmeyi iyi bilirler.

Wallbang Gaming Network
HAWKED 2. SAYI: Karanlık Misafir ile Sürgünada'da macera devam ediyor 5

..ve Ekipman Yenilikleri 

Yağmalanmayı Bekleyen 3 Yeni Eser: Yılanın Tesellisi’nin şifalı sularına dalabilir, tehditleri tespit etmek için İntikamcının Lambası‘nı kullanabilir ya da Öncünün Pitonu sayesinde çevik atılımlar ve feci yakın dövüş saldırıları yaparak düşmanlarına zor zamanlar yaşatabilirsiniz.

Ateşlenmeyi Bekleyen 2 Yeni Silah: Tetiği yavaşça ezerek önceden belirlenmiş sayıda darbeli atış yapabilir veya parmağını tetikten hiç çekmeden Av Köpeği‘ni düşmanın üzerine salabilirsiniz. Ya da alan etkili olan beş mermili Kükürt altıpatlarıyla milletin fişini ebediyen çekebilirsiniz.

Cebe İndirilmeyi Bekleyen Bir Teçhizat: Sıkıntılı durumlara basit bir çözüm sağlayan Sis Patlaması Zımbırtısı oldukça faydalı bir cihazdır, yakın mesafeli çatışmalarda tüm düşmanları uzakta tutmak için idealdir. Kullanıldığında inanılmaz miktarda sis yayar ama bu sadece şansının yaver gidebileceği ortamlara doğru hızlıca kaçarken kaçış yolunu gizlemeye yarar!

Övgü Niteliğinde 4 Adet Sınıf Kartı: Ortama yeni Haydutlar katıldı! Kaçak Çağrı Topuk, şifalı Kayra Kıyıkoyu, her şeyi bilen Gönül Gözüaçık veya Korkusuz Kılıç Tabytha Rasa ile donanımını efsaneleştirmek mümkün.

Wallbang Gaming Network
HAWKED 2. SAYI: Karanlık Misafir ile Sürgünada'da macera devam ediyor 6

Bereketli Cumalar!

Haftalık Topluluk Mücadeleleri‘ne katıl, hedeflere ulaşmak için diğerleriyle iş birliği yaparak oyun içi kozmetikler, değerli kaynaklar ve oyun kumandası ile cüzdan bakiyesi gibi Altın Ödüller de dahil olmak üzere çeşitli ödüller kazanabilirsiniz.

Bu haftanın Mucizyum Ödül Avı 28 Haziran TSİ 17.00‘de sona erecek. Bir topluluk ödülü kazanmak ve bir Xbox Elite Kablosuz Oyun Kumandası Series 2 VEYA DualSense Edge™ Kontrol Cihazı kazanma fırsatı yakalamak için mücadele sona ermeden önce 2.000.000 Mucizyum gönderme hedefinde üzerine düşeni yapmayı unutmayın.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler