Her kulaklığın tek ihtiyacı, SteelSeries Sonar

İlk global espor ekipman markası ve tasarladığı ekipmanlarla oyun dünyasının gözdesi SteelSeries, yeni ses teknolojisi Sonar yazılımını sunar. 

Piyasaya çıkarttığı ekipmanlarla oyun ve espor dünyasının gözdesi Steelseries, oyun sesinde çığır açan Sonar ile düşmanınızın konumunu siz onları görmeden çok önce belirleyebilen mükemmel ses teknolojisini sunuyor.

SteelSeries Sonar ile Her marka kulaklık ve ses cihazı kontrolünüzde

SteelSeries Sonar ile gerçek zamanlı ayak seslerini, bomba kurulumlarını her zamankinden daha net duymak için belirli oyun içi sesleri yükseltin veya azaltın. Tüm ses yelpazesi, her oyunda zafer için yeniden düzenlemek üzere sizin olacak.

Discord, Teamspeak, Steam Chat, Zoom, Teams, ChatMix ve Mixer uygulamaları ile birlikte çalışabilen Sonar, tüm ses detaylarını yöneterek rakipleri görme ihtiyacı olmadan oyun deneyimi esnasında erken tespit edilebilmesini sağlıyor. Oyununuz ve sohbet sesiniz arasındaki dengeyi sağlarken, farklı sesleri susturabilme lüksüne sahipsiniz.

Oyun performansını arttırmak amacıyla sunulan SteelSeries Sonar ses teknolojisi, her marka ses cihazında ve Windows 10+ işlemci sistemi tüm cihazlarda ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

Kişiselleştirilmiş ses ayarları için Parametrik EQ

Her biri profesyonel oyunculardan ve oyun geliştiricilerden gelen girdilerle SteelSeries’in ses mühendisleri tarafından özenle tasarlanmış bir ön ayarı tıklatarak Parametrik EQ’ya geçiş yapın.

SteelSeries Sonar’a entegre edilen Parametrik EQ, oyun içerisinde yer alan özel oyun içi seslerin yükseltilmesine veya azaltılmasına olanak sunarken, 7.1 Surround Sound özelliği ve özel ses algoritmaları sayesinde eşsiz bir ses deneyimine ulaşmanızı sağlıyor.

İster kendi özel ayarlarınız, isterseniz de Parametrik EQ içerisinde yer alan oyunlara özel hazır ses şablonları ile hızlıca aksiyona dalabilirsiniz.

İlk kez, hem oyun hem de sohbet için ayrı ekolayzır efektleri ayarlayabilir, ardından karışık sesi gerçek zamanlı olarak kulaklığınıza gönderebilirsiniz. Ayrıca tüm kararlar oyuncunun elindeyken ve ekibinizle iletişim halindeyken bile kristal netliğinde iletişim için mikrofonunuzu optimize edebilir ve sormanıza bile gerek kalmadan ekip gürültüsünü azaltabilirsiniz.

Bütün bunların yanında sinematik oyunlar için kulaklığınıza gerçek zamanlı ses gönderen Spatial Audio ile kendinizi 360° ayrıntılarla çevreleyin. Bir merminin kulağınızda yarattığı rüzgar fısıltısından bir bombanın kurulma sesine kadar hepsini yüksek doğrulukla duyabilirsiniz.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler