HUAWEI nova 12i, Türkiye’de satışa sunuldu

108MP kamera ve 5000mAh pilinin yanı sıra hafifliğiyle de öne çıkan HUAWEI nova 12i, Huawei Online Mağaza üzerinden Türkiye’de satışa sunuldu.

Yeni tasarımıyla kullanıcı beğenisine sunulan HUAWEI nova 12i, 108MP ana kameraya, geniş bir F1.9 diyafram açıklığına ve büyük bir 1/1,67 inç sensöre sahip. Ayrıca daha fazla ortam ışığı yakalamak için dokuz-içinde-bir-piksel füzyon teknolojisini kullanıyor. Ek olarak, HUAWEI nova 12i’nin 108MP kamerası RAW Domain Algoritması tarafından destekleniyor. Bu teknoloji, her fotoğraftaki parlaklığı, netliği ve dinamik aralığı optimize ediyor. Bu da, renkleri daha canlı hale getiriyor ve fotoğrafın parlak ve karanlık kısımlarının dengeli olmasını sağlıyor.

Parlak arkadan aydınlatmalı HDR ve daha karanlık ışıklı sahnelerde, dokuzu bir arada piksel füzyon teknolojisi 1,92µm’ye (mikrometre) eşdeğer süper büyük pikselleri bir araya getirerek ayrıntıları gizlemeden parlaklığı artırabilir.

Gece çekimlerinde gelişmiş vurgu bastırma ve daha fazla netlik görülecektir. Bu, ışığın bazen orantısız bir şekilde sunulduğu ve dengeli bir şekilde sunulamadığı dekoratif sokak lambaları ve araba ışıkları ile gece fotoğrafçılığı gibi yaygın olarak etkilenen görüntülerde en belirgin şekilde görülebilir. HUAWEI nova 12’nin güçlü 108MP kamerası sayesinde, kullanıcıların önlerindeki fotoğrafı çekmek için kendilerini kısıtlanmış hissetmelerine gerek yok.

Dinamik görseller için: HUAWEI nova 12i, 6,7″ AOD (Her zaman açık ekran) ekrana sahiptir. 12i, hafif ve ince çerçevelere sahip. Bu, kullanıcıların mobil oyunlarını, TV şovlarını veya internet tarayıcılarını daha fazla görmelerini sağlar. Ayrıca, ışığa bağlı olarak ekranı daha parlak veya daha koyu hale getiren Yumuşak Karartma Kontrolü sayesinde daha rahat okumanıza yardımcı olur.

Büyük Pil ve Geniş Depolama Alanı ile Daha Büyük Yaşayın

Akıllı telefonlar çok şey yapabilir, ancak bunu yapmak için büyük bir bataryaya ve depolama alanına ihtiyaçları vardır. Bu, özellikle okul, iş ve eğlence için akıllı telefonlarına güvenen genç kullanıcılar için geçerlidir.

HUAWEI nova 12i’nin 5000mAh bataryası, kullanıcıların şarj cihazlarına ulaşmak zorunda kalmadan tüm gün telefonlarında yaşamalarına, çalışmalarına ve oynamalarına olanak tanıyor. Bu boyuttaki bir pil, kullanılan uygulamalara da bağlı olarak, bir tam günden fazla dayanabilir. HUAWEI nova 12i’nin pili AI Güç Tasarrufu Teknolojisi ile geliyor. Bu, kullanıcıların daha fazla pil ömrü elde etmelerine yardımcı oluyor. Pil kullanımını kullanıcı etkinliğine göre ayarlıyor ve çalışan arka plan uygulamalarını kapatıyor. Bu, kullanıcıların yaşam tarzlarına göre daha uzun pil ömrü elde ettikleri anlamına geliyor.

HUAWEI nova 12i, siyah ve yeşil renk seçenekleriyle 14.999 TL’den satışa sunuluyor. Yanında hediye olarak 1 yıllık ekran hasarı garantisi ve Huawei FreeBuds 5i kablosuz kulaklık verilen telefonlarda ayrıca 600 TL de kupon indirimi uygulanıyor. Detaylı bilgi ve satın alım seçenekleri için: https://consumer.huawei.com/tr/phones/nova-12i/

PAYLAŞ

İlgili İçerikler