Humble Bundle harika bir cyberpunk paketiyle karşımızda

Eğer cyberpunk türündeki oyunları seviyorsanız Humble Bundle’ın size harika bir sürprizi var. Önümüzdeki birkaç haftalık süre boyunca mağazada bulunacak olan bu yeni pakette an itibariyle sadece 180TL civarında bir fiyat ödeyerek birçok harika cyberpunk temalı oyuna sahip olabiliyorsunuz. 

Anlaşmalı olarak buildOn ve Covenant House adlı sivil toplum örgütlerine destek olmak üzere ortaya konan bu paketi satın aldığınızda yokluk çeken bölgelerde ev ve okul yapım desteği sağlanmasına katkıda bulunmuş oluyorsunuz. Şimdiye kadar paketin toplamda 500000 TL’nin üzerinde bir destek sağladığı da güncel olarak paketin tanıtım sayfasında gösterilen bilgiler arasında.

Pakette toplamda sekiz oyun görünüyor, ancak bunların biri yine pakette bulunan Ghostrunner için bir eklenti olan Project Hel. İçerikte bulunan oyunlar arasında Anno: Mutationem, Observer: System Redux, Ghostrunner, Severed Steel, Cloudpunk, Voltage High Society ve Gungrave G.O.R.E bulunuyor. Şayet türün hayranıysanız burada bulunan oyunları mutlaka denemelisiniz.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler