Lethal Company – Geliştirici Güncellemeler Hakkında Konuştu

Fall Guys, Among Us gibi aniden karşımıza çıkıp basit ama eğlenceli yapısıyla bir anda oyuncuyu pençesine alan oyunlardan birisi oldu Lethal Company. Son aylarda hem yayıncıların hem de oyuncuların favorisi olan “işçi simülatörü” de diyebileceğimiz oyun şu an Steam üzerinden satın alınabiliyor.  

Lethal Company’nin geliştiricisi olan Zeekerss, oyunun güncellemeleri hakkında fikirlerini X (Twitter) üzerinden paylaştı. Şu anda “version 50” sürümünün yavaşça hazırlandığını belirten Zeekerss “şu haliyle de yayınlayabilirim ama daha önemli bir güncelleme sunmak istiyorum” dedi.

Zeekerss’ın X üzerinde paylaştığı gönderi “Şu anda hayat tarafından dikkatim dağınık durumda ama versiyon 50 yavaşça hazırlanıyor. Şimdi de yayınlayabilirim ama gerçekten kayda değer olmasını istiyorum. Güncellemelerin daha az sıklıkta ve daha büyük içerikleri ile yayınlanmalarının daha iyi olabileceğini düşünüyorum.” şeklinde çevirilebilir. 

Bu gönderinin ardından attığı ikinci gönderi ise güncelleme içeriklerine dair fikirlerini harika bir şekilde özetliyor “Lethal Company’deki içerik güncellemelerinin, uzaylı hayvanat bahçesine girip tüm hayvanları serbest bırakmışım hissiyatı vermesini istiyorum.”

Şimdiye kadar yayınlanan güncellemeler genellikle küçük düzenlemeler, haritada bazı değişiklikler ve ekstra eşyalar gibi ufak çaplı ama hızlıca eklenen şeylerdi. Zeekerss’ın attığı gönderiye bakara, bundan sonra daha uzun aralıklarla gelen daha büyük içerikler beklememiz gerektiğini söyleyebiliriz. Mod tarafında yapılan geliştirmeleri ve eklenen içerikleri düşünürsek, oyunun potansiyeli oldukça yüksek ve buna benzer içerikleri resmi güncellemeler ile almak harika olabilir.

Lethal Company şu anda Steam’de 5.79$ fiyat etiketi ile (geçtiğimiz indirimde en düşük 4.05$ fiyatını görmüştü) satılıyor. Türk Lirası olarak bakarsak, oyunun ilk çıktığı haftalarda TL destekleyen Steam’deki satış fiyatı ile hemen hemen aynı fiyata geliyor. Peki önerir miyim? Arkadaşlarınız varsa kaçırmayın. Arkadaşlarınız yoksa yine de alın, arkadaş edinince oynarsınız. Ya da oynamak için kendinize arkadaşlar bulursunuz. O kadar eğlenceli. 

PAYLAŞ

İlgili İçerikler