Malenia’nın 1 metrelik kol replikası üretildi

Elden Ring’in ünlü boss’larından Malenia’nın 1 metrelik gerçek boyuttaki resmi replikası görücüye çıktı.

Bandai Namco’nun 389 dolara (yaklaşık 12600₺) satacağı ürün için üst düzey koleksiyon şirketi PureArts ile işbirliği yaptı. Model yüksek detay oranına, eklemli bir bileğe ve metal bir taban veya metal bir duvar montajı olmak üzere iki ekran seçeneğine sahip. Tahmini teslim tarihi Aralık 2024 olan model dünya çapında satışa sunulacak. Bu noktada ülkemizin gümrük kanunları gereği, ihracat dışında ürünün bireysel olarak temin edilemeyeceğini belirtelim.

Wallbang Gaming Network
Malenia'nın 1 metrelik kol replikası üretildi 3

Bir yandan meraklısı için asıl soru şu: Malenia’nın kolunun kaç santimi sergileniyor? Ne de olsa bu gerçek boyutlu bir replika. PureArts’ın Eurogamer’a bildirdiği resmi istatistiklere göre koleksiyon parçasının 37,5 inç (95cm) genişliğe, 13 inç (33cm) yüksekliğe ve 5 inç (23cm) derinliğe kadar uzandığını söyledi. Bu da bize 33cm x 95cm x 23cm ölçülerini veriyor. Malenia’nın kolu toplamda 2,5kg ağırlığında.

Wallbang Gaming Network
Malenia'nın 1 metrelik kol replikası üretildi 4

Ancak Malenia’nın boyu düşünüldüğünde bu şaşırtıcı değil. Reddit’teki bir beden tablosu Malenia’nın boyunu 256 cm olarak tahmin ediyor (Gamerant’e teşekkürler). Başka bir Reddit gönderisi ise boyunu 1.80 olarak tahmin ediyor.

Büyük bir replika yapmak için doğru Elden Ring karakteri olan Malenia’nın topluluk arasında o kadar kötü bir ünü var ki, efsanevi oyuncu Let Me Solo Her, kendisini diğer oyunculara yardımcı olduğu ve binlerce kez yendiği için Bandai Namco’dan onursal bir kılıç bile aldı.

Kendisini ana oyunda yenmiş olsak da, ailenin bir başka ferdini yakında ziyaret edeceğiz. Zira kardeşi Miguella, hikayesi FromSoftware’in bugüne kadarki en büyük genişleme paketi olan Elden Ring DLC’si Shadow of the Erdtree’nin temelini oluşturan kişi.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler