Megadeth, Wargaming Metal Fest için geliyor

Wargaming  ikonik metal grubu Megadeth ile heyecan verici bir işbirliğini duyurdu. Bu iş birliği Metal Fest adı verilen çok ürünlü bir oyun içi müzik etkinliği olarak düzenlenecek. Etkinlik metalin gök gürültülü gücünü Wargaming’in dört popüler oyununa taşıyacak. Bu oyunlar: World of Tanks Modern Armor; World of Tanks Blitz; World of Warships; ve World of Warships: Legends. 28 Ağustos’ta başlayacak olan etkinlik Megadeth’in solisti Dave Mustaine, James Lomenzo, Dirk Verbeuen ve Kiko Loureiro’nun özel seslendirmelerinin yanı sıra tanklar ve savaş gemileri gibi Megadeth markalı oyun içi öğeler, görevler, oyuna entegre şarkılar ve çok daha fazlasını içeren bir tür kutlama olacak.

Bu işbirliğinin en önemli özelliği, grubun ikonik maskotu Vic Rattlehead’in çarpıcı bir 3D modellemesi  ve benzersiz bir seslendirme ile video oyun dünyasında hayat bulacak olması.

Megadeth’in solisti Dave Mustaine: “ Görüntülerimiz ilk defa video oyunlarında ölümsüzleştirildi! Dahası, maskotumuz kendi kükreyen sesini serbest bırakarak oyunlara daha da fazla metal kargaşası kattı. Oyuncular, savaş sırasında bizim komutlarımızla gök gürültüsünü hissedecekler. Oyuncuları kendilerinden geçirecek 350’den fazla ses kaydı hazırladık . Tanklarımız var, savaş gemilerimiz var ve Wargaming Metal Fest için hazırız!” dedi.

Wargaming Metal Fest buradan katılabilirsin: https://megadeth.wargaming.net/

World of Tanks Modern Armor29 Ağustos–25 Eylül, 2023

Oyuncular görevleri tamamlayarak çeşitli Megadeth temalı ödüllerinin kilidini açacak. “Peace Sells…but Who’s Buying?” ve “The Sick, The Dying… and the Dead!” albümlerinden esinlenen iki yeni tank da mağazada ilk kez yerini alacak. Vic Rattlehead özel bir modelleme ile 3D komutan olarak görünürken, Dave Mustaine, James Lomenzo, Dirk Verbeuren ve Kiko Loureiro 2D komutanlar olarak oyuna eklenecek ve hepsi kendi seslendirmelerine sahip olacak. Tankçılar, garajlarında Megadeth tanklarına sahiplerse iki adet Megadeth şarkısının (“Soldier On!” ve “Peace Sells”) keyfini çıkaracaklar ve saf rock gücüyle savaşlarda adrenalinlerini körükleyecekler.

Daha fazla detay için: https://console.worldoftanks.com/en/cms/home/

World of Tanks Blitz29 Ağustos –3 Eylül, 2023

World of Tanks Blitz oyuncuları, çeşitli Megadeth albüm kapaklarından esinlenen animasyonlu kamuflajlar; Chieftain Mk. 6 için “Peace Sells…but Who’s Buying?” albümünden esinlenilen benzersiz bir tank görünümü; avatarlar ve koleksiyon öğeleri gibi özel ödüller sunan özel bir Megadeth görevi ile aksiyona katılabilirler. Dave Mustaine’in gitarının birebir kopyası Hangar’da özel bir atmosfer yaratacak ve oyuncular metal esintili savaşlarda aksiyona giriş yapacak.

Daha fazla detay için: https://eu.wotblitz.com/en/#/

World of Warships PC28 Ağustos –13 Eylül, 2023

World of Warships oyuncuları özel Komutanlar’a sahip olmak için özel görevleri tamamlayacaklar! Dave Mustaine, orijinal bir seslendirmeyle gemi komutanı olarak ölümsüzleştirilecek ve Vic Rattlehead de tehditkar bir sesle emirler vererek mücadeleye katılacak. Son ödül olarak ise, denizlerin hakimlerini gerçek metal prestijiyle belirleyen Death Ray yaması oyunculara verilecek.

Ayrıca, gemi Komutanlarını içeren iki özel paket de mevcut olacak. “Megadeth: Set the Seas Afire” paketini alan oyuncular, bonus olarak “Rust in Peace” albüm kapağından esinlenen vahşi kruvazör Rattlehead’e de sahip olacak. Bu gemiyi oynarken, aynı albümden ünlü “Tornado of Souls” şarkısını duyacak ve savaşları daha da aksiyonlu hale getireceksiniz.

Daha fazla detay için: https://worldofwarships.eu/

World of Warships: Legends28 Ağustos–2 Eylül, 2023

World of Warships: Legends’da oyuncular Rattlehead kruvazörü ile ödüllendirilecek ve bu kruvazörü kullanırken kaptanlar ödül olarak hem Dave hem de Vic Rattlehead’in kılığına girebilecekler. Ek olarak, oyuncular metal efsanelerine bağlılıklarını göstermek için grubun logosunu ve Vic’in kafasını içeren bir yama ve bayrak da elde edebilecekler.

Daha fazla detay için: https://wowslegends.com/

PAYLAŞ

İlgili İçerikler