NieR: Automata & Replicant ve Naraka: Bladepoint crossover etkinliğinin detayları ve fragmanı paylaşıldı

24 Entertainment ve Netease bugün NieR: Automata & Replicant’ın oynaması ücretsiz olan Naraka: Bladepoint ile olan crossover etkinliğinin detaylarını açıkladı.

9 Ağustos’ta başlayacağını önceden bildiğiniz etkinlik size mini oyunlar ve etkinliklerle Replicant’tan efsanevi Moonrise kılıcı, Emil’in avatarı ve kaskını kazandıracak. Mağaza ayrıca efsanevi görünümlere de sahiplik edecek: Viper Ning için 2B, Wuchen için 9S, Justina Gu için A2, Tessa için Kaine ve Yueshan için Nier. Şu an sadece 2B ve 9S, 9 Ağustos’ta oyuna gelecek ancak diğerleri için belli bir tarih bulunmuyor.

Silah skinleri içinde kılıç için Virtuous Treaty, katana için Cruel Oath, mızrak için Type 40 Mızrak, çiftli bıçaklar için Kaine’nin Bıçağı, cirit için Type-3 etkinlik süresinde giriş yapacak. Silah skinleri de aynı efsanevi görünümlerde olduğu gibi en iyi ikisi (katana ve kılıç) 9 Ağustos’ta oyuna gelecek. Ek olarak oyuna sürpriz bir bonus görünüm geleceği açıklandı. Şu anlık bu görünümün ne olduğu belli değil. Buradan, fragmanı izleyebilir ve gelecek tüm eşyaları görebilirsiniz.

Eğer Naraka: Bladepoint oyununa yabancıysanız, oyun 60’a kadar oyuncunun ayakta kalan son kişi olmak için birbirleriyle savaştığı bir battle royale oyunudur. Dövüş sanatlarından ilham alan yakın dövüş oyunu taş-kağıt-makas dövüş sistemine sahip. Günümüzde bilgisayar, Xbox Series X|S, PlayStation 5 ve Xbox One için piyasaya sürülen oyunun mobil versiyonu da geliştirilmekte.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler