No Man’s Sky Echoes 7. Yıl kutlamalarında tanıtıldı

Hello Games, dün yayınladığı No Man’s Sky’ın 7 yıllık gelişimini gösterdiği videoda bilim-kurgu uzay macerası oyunu üzerindeki çalışmalarının devam ettiğini ima eden “yolculuğumuz devam ediyor” mesajıyla birlikte gelecekteki güncellemeye atıfta bulundu.

Hello Games YouTube kanalında yayınlanan videoda No Man’s Sky’ın son yedi yılına oyunun lansmandan bugüne kadarki tüm güncellemelerine içten bir gönderme yaptı. No Man’s Sky Echoes güncellemesi içinse konu hakkında çok az bilgi verildi.

E harflerinin yerine kullanılan ve oyun içi sembollerde kullanımı fark yaratan yatay çizgiler bu noktada evrenin uzak köşelerini keşfeden No Man’s Sky hayranlarının dikkatlerini üzerine çekiyor. Bunlara ek olarak No Man’s Sky’ın çıkış yaptığı yıllardan bu yana hala sürdürülebilir olması ve popülerliğini korumasını görmek güzel. Video hakkında ilk tartışmalar oyun ve geliştiricinin bu güncellemeden ötürü tekrardan adından söz ettirmeyi başardığı ve gelecek olan güncellemenin de başarılı olacağını gösteriyor. Ücretsiz veya ücreti ödenmiş olan oyunlara ek olarak gelen ücretli güncellemeler bulunduran (Live service) oyunlar popülerliğini kaybetmiş gibi görünürken Hello Games bu sıkıntılı dönemlerin üstesinden gelebilecek gibi görünüyor.

Bu güncelleme haberlerinin ardından oyuna geri dönmeyi düşünüyor musunuz yoksa ilk günden beri buralarda mısınız?

PAYLAŞ

İlgili İçerikler