OMIX X4 ve MixPods Pro 2 ile dolu dolu bir bayram

Teknoloji tutkunları için şaşırtıcı hediye alternatifleri OMIX’ten geliyor. Şık tasarımı ve güçlü performansıyla OMIX X4, üstün ses kalitesi ve rahat kullanımıyla MixPods Pro 2 teknoloji severlerin hayran kalacağı mükemmel hediyeler arasında yer alıyor. Karşılıklı sevgilerimizi bir kez daha dile getirdiğimiz bu özel dönemde sevdiklerinizi hediyenizle şaşırtmak istiyorsanız OMIX, X4 akıllı telefon ve MixPods Pro 2 TWS kulaklığı ile sizi yalnız bırakmıyor.

Teknolojik Bir Dokunuş: OMIX X4

OMIX X4; siyah rengiyle kendine has duruşundan ilham alan tasarımının ardında sahip olduğu 6GB RAM ve 128GB depolama kapasitesiyle sınırsız bir depolama alanı sunuyor. Böylelikle X4, kullananlarına hem işle ilgili belgeleri hem de en sevdiği özel anları güvenli şekilde saklama imkânı sağlıyor. Üstelik, 6.56 inçlik HD+ ekranıyla her görüntüyü canlı ve net bir şekilde gösterirken 50 MP + 2MP’lik arka kamerasına eşlik eden 13MP’lik ön kamerası ile de her anı unutulmaz kılıyor. 

Her Zaman Bizi Can Kulağıyla Dinleyen Sevdiklerinize: MixPods Pro 2

Wallbang Gaming Network
OMIX X4 ve MixPods Pro 2 ile dolu dolu bir bayram 2

Sevdiklerinizin müzik keyfini üst seviyeye çıkaracak ve günlük hayatta telefon görüşmelerini kolaylaştıracak OMIX MixPods Pro 2, olağanüstü bir ses deneyimi sunuyor. 

Bluetooth 5.3 teknolojisiyle kusursuz bir bağlantı sağlayan MixPods Pro 2, tek şarjla 6 saat, şarj kutusuyla ise 18 saatlik kullanımıyla kesintisiz bir deneyim yaratıyor. Telefon görüşmeleri yaparken ya da müzik dinlerken yarı yolda bırakmamak için kablosuz şarj özelliği sunan MixPods Pro 2, gelişmiş aktif gürültü engelleme (ANC) ve çevresel gürültü kontrolü (ENC) özellikleriyle de en gürültülü ortamları bile sessizliğe büründürebiliyor. 

PAYLAŞ

İlgili İçerikler