Mobil Oyun Haberleri

Metro City'den doğrudan gelen ikonik STREET FIGHTER 6 kadrosu, Cat Daddy Games'in koleksiyon kart savaş oyunu WWE® SuperCard*'a katılmak için hayranların favori WWE Süperstarlarıyla bir araya geliyor.
DARK AND DARKER MOBILE'ın uluslararası çapta gerçekleşecek ilk beta testi, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların yüksek beklentilerini karşılamayı hedefliyor.
Warcraft Rumble'ın 7. Sezonu, Yeni Bir Aile ve Beş Yeni Miniyle Geliyor. 5-6. Sezonlarda çıkan Peri Ejder ile Yer ve Ay'ın ardından, doğanın öfkesini tümüyle hissetme vakti geldi. Cenarion Ailesi, 7. Sezonda resmî olarak Warcraft Rumble'a katılıyor!
KRAFTON, Almanya'nın Köln kentinde düzenlenen en büyük küresel oyun etkinliklerinden biri olan Gamescom 2024'e katılacağını duyurdu.
KRAFTON, Bluehole Studio tarafından geliştirilen Dark and Darker Mobile için önümüzdeki aylarda gerçekleşecek uluslararası beta testi planlarını duyurdu. Ağustos ayının başında düzenlenecek test; ABD, Japonya ve Türkiye dâhil büyük küresel pazarları
Diablo Immortal'da Korunak’a Kıvrılan Abis adlı yeni bir bölüm ekleniyor.
Fortnite Battle Royale yeni sezonu ile tozu dumana katıyor! ”5. Bölüm: 3. Sezon: Toz Duman” isimli yeni sezona gelin yakından bakalım.
Mobil moba devi Honor of Kings, Kuzey Amerika, Avrupa, Japonya ve Türkiye'deki oyunculardan sonra dünyanın geri kalanına açılıyor.
Oyun emülatörlerinin App Store listelerini alt üst etmesinden bir ay sonra, PS1 emülatörü Gamma da benzer bir başarıya imza atacak gibi görünüyor.
Diablo Immortal'a katılacak olan yeni sınıf Fırtına ile, oyuncular 23 Mayıs'tan itibaren bu dinamik ve yeni sınıfla Korunak'ın sularını bulandıracak.
Bu hafta çıkacak oyunlar
Yeni İncelemeler

Yeni Hub'lar