PlayStation Haberleri

Nihayet diyoruz zira Gaijin'in kendi sunucu üstünden her şeyi yürütme ısrarı az daha bu potansiyelli manga savaşı oyununun nalları dikmesine yol açacaktı.
Firma şimdi de War Thunder'ın uçak moduna bir spin-off tanıttı ve yılın son çeyreğinde piyasaya sürmeyi planlıyor: Aces of Thunder
Sızan oyun listesinde pek çok kişinin merakla beklediği Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion, Mount & Blade Bannerlord II ve Remnant 2 gibi cevherler bulunmakta.
KRAFTON, Almanya'nın Köln kentinde düzenlenen en büyük küresel oyun etkinliklerinden biri olan Gamescom 2024'e katılacağını duyurdu.
2022 yılının sonlarında bir Silent Hill gösterimi yapılmış ve bu gösterimde geliştirilmekte olan beş farklı yapım tanıtılmıştı. Bunlardan bir tanesi ikinci oyunun uyarlaması olan live-action film, bir tanesi interaktif animasyon dizisi ve üç tanesi d
Fortnite Battle Royale yeni sezonu ile tozu dumana katıyor! ”5. Bölüm: 3. Sezon: Toz Duman” isimli yeni sezona gelin yakından bakalım.
Ubisoft’un uzun zamandır adını sır gibi sakladığı, sadece Japonya’da geçeceğini bildiğimiz yeni Assassin’s Creed Shadows'un tanıtım fragmanı, detayları ve tabii ki adı duyuruldu.
Helldivers 2 basından ve oyunculardan övgüleri almış lakin son günlerdeki PSN tartışması sebebiyle ciddi bir eleştiri bombardımanına tutulmuştu.
Warner Bros. Games yayınladığı MultiVersus sinematik fragmanında, son oynanabilir karakter olarak Joker'i duyurdu.
Ubisoft'un geçtiğimiz seneler boyunca zaman ve kaynak boca ettiği XDefiant'ın çıkış tarihi kesinleşti.
  • 1
  • 2
  • 8
Bu hafta çıkacak oyunlar
Yeni İncelemeler

Yeni Hub'lar