PowerA’nın resmi lisanslı Fortnite aksesuarları stoklara geri döndü

Resmi lisanslı oyun aksesuarlarıyla bilinen PowerA, Fortnite temalı oyun aksesuarlarının stoklara geri döndüğünü duyurdu. Başlangıçta Avrupa genelinde tükenen bu aksesuarların stokları, sırasıyla Nintendo Switch ve Xbox Series X|S için yeniden tedarik edildi.

Özel bir bonus olarak, PowerA x Fortnite Koleksiyonundaki her ürün, bonus bir oyun içi kozmetik için bir kod içerir.

Nintendo Switch için

 • Nintendo Switch için Geliştirilmiş Kablosuz Kumanda – Peely
  • Bonus Oyun İçi Kozmetik – Dikenli Balta Kazması
 • Nintendo Switch için Koruma Kılıfı – Peely
  • Bonus Oyun İçi Kozmetik – Roket Rodeo İfadesi
 • Nintendo Switch için Kablolu Kulaklıklar – Peely
  • Bonus Oyun İçi Kozmetik – Karmaşık İfade

Xbox Series X|S için

 • Xbox Series X|S için Advantage Kablolu Kumanda – Midas
  • Bonus Oyun İçi Kozmetik – Fırtına Kralı Yumruk Kazması

Nintendo Switch için Peely tasarımı, Nana Nana logosu ve cesur sarı rengiyle ikonik karakterin özünü yakalıyor ve PowerA’nın Nintendo Switch için popüler Geliştirilmiş Kablosuz Kumandasını, Nintendo Switch için Koruma Kılıfını ve Nintendo Switch için yeni Kablolu Kulaklıklarını içeriyor.

Diğer özelliklerle dolu PowerA Geliştirilmiş Nintendo Switch Kumandalarına benzer şekilde, Peely Kumanda da şarj başına 30 saate kadar kullanım sağlayan şarj edilebilir lityum-iyon pil ile öne çıkıyor. Hareket halindeyken rahat koruma için Peely Koruma Kılıfı, keçe astarlı kalıplanmış bir iç kısma, bir file saklama bölmesine ve Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite ve Nintendo Switch – OLED Model için uygun özel bir Peely fermuara sahiptir. Koleksiyonu tamamlayan Nintendo Switch için Peely Kablolu Kulaklıklar, yeni PowerA ses ürünleri serisinin ilki olacak ve değiştirilebilir silikon kulaklık uçları ile ergonomik bir tasarıma, şık bir koruyucu keseye ve desteklenen oyunlar için dahili bir mikrofona sahip olacak.

Xbox Series X|S için Advantage Kontrolcü – Midas

Xbox için Midas tasarımı, Midas’ın oyundaki ikonik görünümünü yansıtan siyah ve altın renk paleti ve yüksek etkili grafiklerle ince desenleri harmanlayarak esrarengiz karakterden ilham alıyor. Tasarım, PowerA’nın Xbox için yeni Advantage Kablolu Oyun Kumandası ile donatıldı ve sürükleyici çift gürültülü motorlar, hassasiyet için 3 yönlü tetik kilitleri ve oyunculara rekabet avantajı sağlayan iki adet yeniden programlanabilir gelişmiş oyun düğmesi gibi tüketicilerin sevdiği özelliklerle donatıldı.

PowerA Kıdemli Küresel Pazarlama Direktörü Akio Strasser’ın konuyla ilgili yorumu şöyle: “Dünya çapında 500 milyondan fazla kayıtlı hesapla Fortnite ‘ın tüm platformlarda en iyi oyun olmaya devam ettiği bir sır değil. PowerA x Fortnite Koleksiyonu yenilik, tasarım ve Fortnite’ın büyüleyici evreninin heyecan verici bir birleşimini temsil ediyor. Epic Games’in bu girişimdeki ortağı olarak, dünyanın dört bir yanındaki hayranlar için oyun yolculuğunu geliştirmeye hazır olağanüstü bir oyun aksesuarları yelpazesini tanıtmaktan heyecan duyuyoruz.”

Bugün piyasaya sürülen koleksiyon Amerika Birleşik Devletleri’nde PowerA.com, Amazon ve GameStop’tan satın alınabilir veya ön sipariş verilebilir. Oyuncular bu ürünleri dünyanın dört bir yanındaki diğer büyük perakendecilerde de bulabilirler.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler