PUBG MOBILE’e yeni eklenecek araçlar: Dodge Challenger, Charger ve Hornet

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG MOBILE, güç, performans ve stili harmanlayan araçlar üreten ikonik Amerikan muscle car markası Dodge ile yeni bir iş birliği duyurdu. 2022 yılında Kuzey ve Güney Amerika bölgelerinde yapılan başarılı çalışmanın ardından çıtayı bir adım yukarı taşıyan, devam projesi niteliğindeki bu iş birliği ile PUBG MOBILE ve Dodge, dünyanın dört bir yanındaki oyunculara muscle car türünü tanımlayan üç muhteşem araçla yola çıkma fırsatı sunuyor.

15 Eylül’den başlayarak 6 Kasım’a kadar sürecek iş birliği kapsamında Dodge’un üç güçlü modeli PUBG MOBILE’da oyuna özel renk şemalarıyla oyuncuların beğenisine sunulacak. Oyuncular kendilerini Dodge dünyasına kaptırabilecek ve Dodge’un ikonik araçlarını kullanabilecekler. Bu iş birliği ile birlikte oyun severler markanın üst düzey performans modeli olan Dodge Challenger SRT Hellcat, adını motorların karakteristik sesinden alan Dodge Charger SRT Hellcat ve elektrikli kompakt yardımcı model Hornet’i deneyimleme fırsatı bulacaklar. 

Dodge Challenger SRT Hellcat, Vivid Blaze ve Lime renk seçenekleriyle, Dodge Challenger SRT Hellcat Jailbreak ise alev alev yanan Hellfire renk seçeneğiyle satışa sunulacak. Dodge Charger SRT Hellcat Tuscan Torque ve Fuchsia renklerinde, Dodge Charger SRT Hellcat JailBreak ise Violet Venom renginde satışta olacak. İşbirliği kapsamında ayrıca alçaltılmış süspansiyonu ve yükseltilmiş egzozuyla bilinen Dodge Hornet GLH modeli ise Redline, Sunburst ve Scarlet Sting renk seçenekleriyle sunulacak. 

Oyuncular, Dodge’un yüksek beygir gücü, yoğun düz yol hızlanması ve güçlü yol tutuşu ile bilinen ünlü araçlarını oyun içerisinde deneyimleyebilecekler. Oyuncular geriye dönük ama modern tarzıyla Dodge’un imza Muscle Car modeli Challenger SRT Hellcat, dünyanın tek dört kapılı muscle otomobili olan ve 326.6 KMH azami hıza ulaşan Charger SRT Hellcat ve Dodge’un performans serisine yeni bir yaklaşım getiren ilk elektrikli modeli Hornet’in keyfini çıkaracaklar.

Tencent Games PUBG MOBILE Yayıncılık Başkanı Vincent Wang, “PUBG MOBILE ekibi olarak, oyun ve otomotiv inovasyonu dünyalarını birleştiren Dodge ile ortaklığımızı duyurmaktan heyecan duyuyoruz. İkonik arabaların birden fazla renk çeşidi ile oyuna gelmesiyle birlikte ikonik ve yüksek performanslı arabaların kalp atışlarını PUBG MOBILE’ın stratejik yoğunluğuyla birleştiriyoruz. Umarız oyuncular bu iş birliğinin sunacağı avantajları severler!” dedi.

Dodge markasının CEO’su Tim Kuniskis ise “Yüksek performanslı muscle car modellerimizin nefes kesen heyecanını dinamik oyun dünyasına taşımak için güçlerimizi birleştirirken, PUBG MOBILE ile olan iş birliğimiz bu felsefemizin bir kanıtı olacak” dedi.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler