Splatoon 3 için yeni DLC yolda

Nintendo tarafından geliştirilen Splatoon 3, yakında yeni DLC ile hayranlarının karşısına çıkacak. Geçtiğimiz günlerde yapılan bir röportajda prodüktör Hisashi Nogami ve direktörler Shintaro Sato ile Seita Inoue, piyasaya sürülmeye hazırlanan Side Order adlı DLC hakkında konuşarak bazı bilgiler paylaştılar.

Splatoon 3 bu kez hikaye ile geliyor

Öncelikle bu DLC hakkında pek fazla bilgi bulunmadığını söylememiz gerek, ilk olarak oyunun Season Pass sistemini tanıtan bir videonun kısa bir parçası olarak karşımıza çıkmıştı ve hakkında fazla detay verilmemişti. Ancak Nogami tarafından yapılan bir açıklamada bu DLC’nin tek kişilik bir hikaye sunacağı ve tamamıyla farklı bir deneyimi kapsadığı ifade edilmişti. Bu DLC’nin tanıtımında ise Splatoon 2’de gördüğümüz merkez bölge olan Inkopolis Square’in sürpriz değişikliklere uğrayacağı bilgisi yer alıyordu. Şimdilik Splatoon 3 Side Order DLC için bir çıkış tarihi verilmiş değil. 

Nintendo, uzun zamandır oyuncularına neşeli bir çok oyunculu rekabet ortamı sunduğu Splatoon serisini kolay kolay bırakacak gibi görünmüyor. Her yeni yapımla daha da başarılı ve eğlenceli hale gelen serinin son oyunu Splatoon 3 için inceleme yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler