Starfield’a Resmi FSR3 Desteği Yolda

Starfield’a NVIDIA’nın DLSS teknolojisi Kasım 2023’te geldi. Şimdi ise sıra AMD’nin FSR3 desteğinde.

Wallbang Gaming Network
Starfield'a Resmi FSR3 Desteği Yolda 3

Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen uzay temalı, aksiyon-rol yapma oyunu Starfield 6 Eylül 2023 tarihinde çıktı. Çıktığı dönem bazı oyuncular tarafından sevilirken, bazı oyuncular için ise üzücü bir deneyim olmuştu. Oyun içi takılmalar, FPS düşüşleri ve uzun yükleme ekranları gibi sorunlar bu üzücü deneyimler arasındaydı. Bethesda oyuncuların yaşadığı bu sorunları yeni güncellemeler ile düzeltirken oyunun performansını da daha iyi hale getirmek için çalışmaya devam etti.

“Heyecanla paylaşmak istiyoruz ki AMD FSR 3, Starfield’ın Steam Beta’sına gelecek hafta ekleniyor!”

Wallbang Gaming Network
Starfield'a Resmi FSR3 Desteği Yolda 4

Bethesda, Starfield’a NVIDIA’nın DLSS teknolojisini getirdiğinde AMD’nin FSR 3 desteğinin de ileri bir güncelleme ile ekleneceğini duyurmuştu. Geçen gün ise bu güncellemenin gelecek hafta Steam Beta istemcisinde yayınlanacağı Bethesda tarafından Twitter (yeni adıyla X) üzerinden açıklandı.

Steam Betasını bilmeyenler için; Steam betaya katılarak kullanıcılar en son özellikleri daha yayınlanmadan test edebiliyorlar. Test aşamasından sonra da FSR 3 desteğinin tüm PC oyuncuları için sunulacağını söyleyebiliriz. Bethesda attığı tweet ile tüm kullanıcılara sunulmasının bu ayın ilerleyen zamanlarındaki güncelleme ile olacağını da açıkladı.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler