Steam Next Fest etkinliği başladı

Steam, yıl boyunca yaptığı çeşitli etkinliklerle oyuncuların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Özellikle mevsim indirimleri ile birçok oyuncunun istek listelerini temizlemelerini sağlayan Steam, buna ek olarak yıl içerisinde birkaç kez Steam Next Fest adında bir etkinlik serisi düzenlemeye başladı. Steam Next Fest, oyunculara yakın zamanda piyasaya sürülmesi beklenen oyunların demolarını sunuyor ve aynı zamanda yapımcıların da bu tür girişimlerini daha kolay göz önüne çıkartmalarını sağlıyor.

Bu etkinlik serisinin güncel ayağı 19 Haziran tarihinde başladı. 26 Haziran tarihinde bitecek olan etkinlik kapsamında yüzlerce demo oyuncuların beğenisine sunuldu. Steam’in etkinlik için oluşturduğu arayüzü üzerinde birçok kategori üzerinden filtreleyerek ulaşabileceğiniz sayısız demo bulunuyor. Bu demoların bazıları sadece etkinlik süresince erişime açıkken bazıları yapımcıların kendi kararlarına bağlı olarak kalıcı olarak oyuncuların erişimine açık tutulacak.

Steam Next Fest ile sayısız fırsat önümüze geliyor

Güzel bir düşünce olarak Steam, istek listenizdeki oyunların demoları varsa bunu size etkinlik sayfasının en üst kısmında, yani ilk karşılaşacağınız içerik olarak gösteriyor. Bu girişin arkasından ise kategoriler, filtreler, oyun listesi, varsa tarih veya fiyat bilgisi gibi birçok detay oyuncularla paylaşılıyor. Yaz boyunca oynamak isteyebileceğiniz çeşitli oyunları bizzat deneyerek seçebileceğiniz Steam Next Fest, yine oyuncuları güzel bir tatil sezonuna hazırlamak için bir hafta boyunca bizlerle.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler