SteelSeries Alias Pro ilk kez Türkiye’de görücüye çıktı

Oyun ile kültürü birleştiren orijinal espor markası SteelSeries, 28 Ekim tarihinde İtopya’da düzenlenen etkinlikte oyuncularla buluştu. Birbirinden ünlü influencer’lar ve SteelSeries’in popular ürünleri bir araya geldi. Etkinliğie katılan oyuncular, yeni SteelSeries ürünlerini deneyimleme şansına eriştiler. Bu etkinliğe özel olarak Türkiye’de ilk kez Alias Pro mikrofon, oyuncuların da beğenisine sunuldu. Katılımcıların merakla incelediği Alias Pro, ilgiyle karşılandı. 

Alias Pro’yu deneyimleyen ve yayınlarında kullanmaya başlayan Pintipanda, “Harika olmuş. SteelSeries, klasını sesle birleştiren muazzam bir ürün,” şeklinde yorum yaptı. Etkinliğe katılanlar, Alias Pro’nun mixerine ve ses kalitesine hayran kaldılar.

Etkinlik sürerken SteelSeries ürünlerini deneyimleyen oyuncular, aynı zamanda SteelSeries Arena 9’un güçlü müzik performansıyla da keyifli dakikalar geçirdiler. 6,4 inçlik güçlü bas yeteneğinin yanında birden fazla bağlantı seçeneğiyle farklı cihazlara müzik deneyimi sağlayan Arena 9, PrismSnyc RGB ile dinlediğiniz müziği ve efektleri görsel şölene dönüştürüyor.

Katılımcılar, hazırlanan sistemlerde SteelSeries Apex Pro Mini klavye, Arctis Nova 7 Diablo Edition Kulaklık, Aerox 5 mouse’u birebir görme ve deneyimleme şansına eriştiler. SteelSeries Engine yazılımı ile birlikte bu ürünlerin yeteneklerini öğrenirken akıllarında olan soruların cevaplarını da SteelSeries adına alanda bulunan yetkili kişilerden aldılar.  

Diablo IV’ün çıkışıyla birlikte özel bir işbirliği kapsamında hazırlanan Diablo Edition Arctis Nova 7 Kulaklık, Aerox 5 Mouse, QcK Heavy XXL Mouse Pad görsel tasarımı, performansı ve koleksiyonerleri cezbeden sunumuyla ilgi topladı.

Oluşturulan oyun alanlarında bütün katılımcılar ücretsiz olarak Aimlab Trainer üzerinde düzenlenen yarışmaya katılarak, birbirinden güzel SteelSeries ürünlerini kazanmak için mücadele ettiler. Bu mücadele sırasında SteelSeries klavye, mouse, kulaklık ve mouse pad’lerinin farkını bizzat deneyimleyerek gördüler.

Düzenlenen etkinlikte katılımcılar Nova 4 Wireless Kulaklık, Aerox 5 Mouse ve Aerox 3 Mouse kazandılar.

SteelSeries bu keyifli günde katılan herkese teşekkür eder.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler