Street Fighter 6 ve TMNT iş birliği duyuruldu

Evolution Championship Series 2023’e katılan Street Fighter 6 sevenler için, TMNT ve A.K.I. karakterleri sürprizi vardı.

8 Ağustos 2023’ten itibaren Street Fighter 6 oyuncuları, yeni TMNT teçhizatı ve ifadeleriyle özel avatarlarını şekillendirebilecek, eğlenceli yeni Unvanlar uygulayabilecek, sohbete TMNT damgaları gönderebilecek, oyun içi mobil duvar kağıtlarını ve kamera çerçevelerini özelleştirebilecek ve hatta Dünya Turu ve Savaş Merkezi özel avatarlarını en sevdikleri TMNT üyesine dönüştürebilecekler.

Evo ayrıca, tek oyunculu Dünya Turu modundan ilk oyun içi sinematik görüntüleri ile yakında 20. oynanabilir Street Fighter 6 karakteri olacak gizemli A.K.I.’nin büyüleyici çıkışını da kutladı. A.K.I. karakteri 2023 Sonbaharında serinin sevenleri ile buluşacak.

TMNT ve A.K.I. fragmanlarını buradan izleyebilirsiniz.

Street Fighter 6 Hakkında

2 Haziran 2023’te çıkışını gerçekleştiren SF6, efsanevi serinin en yeni oyunu olarak oldukça ses getirdi. Capcom’un tescilli RE ENGINE’i ile çalışan Street Fighter 6 deneyimi, Dünya Turu, Dövüş Alanı ve Savaş Merkezi’ni içeren üç farklı oyun modunu barındırıyor.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler