The 4Winds ve Rogue Duck iş birliklerini duyurdu!

The 4 Winds Entertainment, Rogue Duck Interactive ile iş birliği yaparak 2024-2025 yayın programına 3 yeni oyun ekliyor ve ilk olarak, heyecan verici bir PvP envanter yönetimi otomatik savaş oyunu olan ve dünya çapındaki oyunculara sunulacak “NeoDuel: Backpack Monsters” oyununu 2024’ün 3. çeyreğinde piyasaya sürmeyi planlıyor.

2021 yılında kurulan, WW3‘nin Türkiye ve MENA lansmanından sonra yakın zamanda HAWKED‘in başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesiyle tanınan bağımsız yayıncı The 4 Winds Entertainment, iş stratejisini global bir yayıncı olma yolunda değiştiriyor. Amacı, dünyanın dört bir yanındaki geliştiricilere dokunabilmek ve onların daha geniş ve çeşitli bir oyuncu topluluğuna ulaşmalarında yardımcı olmak. Rogue Duck Interactive ile yapılan ortaklık, bu küresel genişlemenin ilk adımı olup, niteliğe nicelikten daha fazla önem vererek, aynı zamanda daha temsil edilme fırsatı bulan stüdyolar ve geliştiricilerden gelen akıllı, orijinal deneyimlere vurgu yapmayı amaçlıyor.

Wallbang Gaming Network
The 4Winds ve Rogue Duck iş birliklerini duyurdu! 2

The 4 Winds Entertainment yetkilisi Uğur Ülger, “Global bağımsız bir yayıncı olma yolunda değişimimize ilk ortaklık olarak Rogue Duck Interactive ile iş birliği yapmaktan heyecan duyuyoruz.” dedi. “Dora Özsoy’u 2010’ların başında bir Türk YouTube içerik oluşturucusu olarak mütevazı günlerinden beri tanımak ve kariyerinin başarılı bir bağımsız oyun geliştiricisi olarak nasıl geliştiğini görmek çok etkileyici. Stüdyosunun strateji türünde mükemmelliğe ulaşmasına yardımcı olmaya kararlıyız ve umarız ki yayınlamayı planladığımız oyunlar geleceğin hit oyunları haline gelir.”

Rogue Duck Interactive’in kurucusu Dora Özsoy da iş birliği ile ilgili düşüncelerini şöyle paylaştı: “The 4 Winds Entertainment ekibiyle güçlerimizi birleştirmek, bir bağımsız stüdyo olarak en iyi yaptığımız şeyi yapmamıza olanak tanıyor: İnandığımız harika oyunları yaratmak. Farklı ülkelerden gelen bağımsız geliştiricileri destekleme taahhütleri ve yayıncılık deneyimleriyle, NeoDuel ve gelecekteki oyunlarımızı daha geniş bir kitleye ulaştırmak için harika bir tamamlayıcı olacak.”

NeoDuel: Backpack Monsters, çok oyunculu, canavar eğitim temalı, PvP envanter yönetimi ve otomatik savaş oyunu. Oyunun yapısına bakacak olursak, sırt çantanızı toplayıp, birleştirip, yönetip güçlü kombinasyonlar oluşturabiliyor, canavarlarınızı stratejik olarak konumlandırabiliyor ve takımınızla diğer oyunculara karşı savaşabiliyorsunuz. Oyun, Steam’de istek listesine eklenebilir ve halihazırda demo olarak indirilebiliyor.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler