Transformers: Galactic Trials, Ekim ayında PC ve konsollara geliyor!

Outright Games, önde gelen oyuncak ve oyun şirketi Hasbro ile iş birliği içinde sonbaharda çıkacak olan video oyunları TRANSFORMERS: Galactic Trials‘ın ilk detaylarını açıkladı. 3DClouds tarafından geliştirilen ve ikonik TRANSFORMERS markasına dayanan bu özgün yarış macera oyunu, rogue-lite unsurlarıyla hayranlarına arcade yarış ve robot savaşının yoğun bir birleşimini sunacak. TRANSFORMERS: Galactic Trials 11 Ekim 2024′te yayınlanacak ve PlayStation 4®, PlayStation 5®, Nintendo Switch™, Xbox One, Xbox Series X|S ve Steam’de oynanabilecek.

Zalim NEMESIS PRIME‘ın Prime reliklerini çalmasının ardından AUTOBOTS ve DECEPTICONS bu eserleri geri almak ve bahşettikleri inanılmaz güçleri kontrol etmek için çılgın bir maceraya atılmak zorunda. Oyunseverler Bumblebee, Megatron, Elita-1 ve Optimus Prime gibi ikonik AUTOBOTS veya DECEPTICONS olarak oynayabilecek ve kalıntıları toplamak ve rakiplerini yenmek için savaş yarışı pistlerinde yarışabilecek. Oyuncular düşmanları yenmek ve finiş çizgisine ulaşmak zorunda olduğundan, oyun hem araç formunda geleneksel arcade yarışını hem de bot formunda dinamik savaşı bir araya getiriyor.

Transformers dünyasına yeni bir soluk

Oyunda ilerledikçe ve yeni relikler topladıkça, becerilerinizi geliştirecek ve yeni oynanabilir ikonik karakterlerin ve kaplamaların kilidini açabileceksiniz. Transformers: Galactic Trials’da iki oyun modu mevcut; tek oyunculu modda seviyelerde ilerlemek ve kalıntıları toplamak için Galaktik Denemeler oynamak mümkün. Arcade modunda, iki oyunculu, yerel çok oyunculu bir arkadaşınızı kapıp pistiniz, karakteriniz ve silahlarınızla özel bir yarış deneyimi yaratarak hızlı bir yarışa katılabilecek veya konum tabanlı özel turnuvalara katılabileceksiniz.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler