V Rising Erken Erişime girdiğinden beri 4 Milyon satışa ulaştı!

İsveçli oyun geliştiricisi Stunlock Studios, açık dünya vampir hayatta kalma oyunu V Rising’in Erken Erişim’de piyasaya sürülmesinden bu yana 4 Milyon satış kilometre taşına ulaşarak yeni zirvelere ulaşmaya devam ettiğini duyurdu. V Rising, 8 Mayıs’taki 1.0 lansmanına sadece bir ay kala, şu anda 69.000’den fazla oyuncu yorumunun %88’inden fazlasında olumlu not almış durumda.

Stunlock Studios CEO’su Rickard Frisegård konuyla ilgili olarak “V Rising ‘in Steam Erken Erişim’de gelişmeye devam etmesinden heyecan duyuyoruz ve hepinizin oyunu oynaması sayesinde tam potansiyeline ulaşmasına yardımcı olabiliyoruz.” dedi. “Geri bildirimleriniz çok değerliydi ve 8 Mayıs’ta yayınlanacak 1.0 sürümünün ardından Legacy of Castlevania içeriğiyle birlikte oyunun tamamını sizlerle paylaşacağımız için heyecanlıyız!”

İşte eleştirmenlerin V Rising hakkında söyledikleri:

PC Gamer: “V Rising bütün gece oyun oynamamı sağladı… Şimdiye kadar sadece tek başıma oynadım, ancak yakında bir co-op randevum var ve yanımda bir arkadaşımla dünyayı kurutmak için sabırsızlanıyorum.”

Rock Paper Shotgun: “V Rising bizi gerçekten etkiledi, başta şüpheciyken kısa sürede takıntılı hale getirdi.”

PCGamesN: “…Steam’de anında bir hit oldu.”

Dexerto.com: “Savaş akıcı ve etkinizin (ve kalenizin) büyümesini izlemek inanılmaz derecede tatmin edici.”

NME: “V Rising’in Valheim’a getirdiği dişlek dokunuş, kendi başına tavsiye edilebilecek kadar eğlenceli.”

PAYLAŞ

İlgili İçerikler