Warcraft Rumble Türkçe olarak geliyor

Blizzard Entertainment’ın büyük ilgi gören mobil aksiyon strateji oyunu Warcraft Rumble, 3 Kasım’da Android ve iOS cihazlarda dünya çapında piyasaya sürülüyor. Warcraft Rumble, resmi Türkçe dil desteği ile gelecek. Rumble, tutkunlarına ve Türkiye’deki topluluğa, oyunun keyfini kendi dillerinde yaşama şansı sunacak.

Warcraft Rumble’ın Oyun Direktörü Tom Chilton ve Warcraft Rumble’ın Sanat Yönetmeni Jeremy Collins, Türkiye’deki ve dünyadaki Türk Warcraft Rumble oyuncularına, hayranlarına ve topluluğuna seslendiği bir video mesajı yayınladı.

Chilton ve Collins, mesajda şunları söylediler: “Warcraft Rumble’ın lansmanını bu yıl BlizzCon’da 3 Kasım’da canlı olarak yapmak için çok heyecanlıyız. Sizlere özel bir duyurumuz var. Warcraft Rumble’ın ilk günden itibaren Türkçe dil desteğiyle çıkış yapacağını söyleyebiliriz. Kaos’un tadını çıkarın”

Sevilen Warcraft evreninde geçen Warcraft Rumble, oyuncuları Warcraft’ın en sevdikleri kahramanları ve kötü adamlarıyla ordular kurmaya ve taktik zekalarını sınamak için tasarlanmış heyecan verici senaryolarda savaşmaya davet ediyor. Her tek oyunculu görev, çözülmesi gereken kendine özgü, stratejik bir bulmaca sunuyor. Oyuncular da bu çılgın zorlukların üstesinden gelmek için taktiklerini gerçek zamanlı olarak çevik bir şekilde uyarlıyorlar.

Warcraft Rumble ile ilgili her şey için resmî web sitesine göz atabilir

PAYLAŞ

İlgili İçerikler