Yenilikçi Online Aksiyon Oyunu SYNCED PC için çıktı

Hız kesmeyen PvE ve PvP mücadelelerin yeni adresi SYNCED, şimdi Steam ve Epic Games Store üzerinden PC’de Ücretsiz ve Türkçe Seslendirme ile yayında. Oyunun PlayStation 5 ve Xbox Series X/S sürümleri ise bu kış gelecek. 

NExT Studios tarafından geliştirilen ve Level Infinite tarafından yayınlanan Online Aksiyon Oyunu SYNCED, oyuncuları önceden insan olan ancak nanoteknolojik bir felaketin ardından ölümcül yaratıklara dönüşen Nanoların kol gezdiği, Meridyen adında harap olmuş bir bölgeye götürüyor. Koşucu rolünü üstlenen oyuncular burada, değerli bir nano enerji kaynağı olan Nerva’nın peşine düşüyor.

Üç kişilik co-op bir oynanışa sahip SYNCED’de Koşucular, birbirinden farklı özel yeteneklere sahip karakterlerden istediklerini seçerek hem PVE hem de PVP haritalarında yapay zeka veya gerçek oyunculara karşı savaşabiliyor. Oyuncuların oynanış stillerine göre kişiselleştirebilecekleri bu karakterler, her Koşu’da farklı bir deneyim sunuyor.

SYNCED’i benzer oyunlardan ayıran en önemli yenilik ise Yoldaş sistemi. Oyuncular Üstün Nano adı verilen gelişmiş nanolarla senkronize olarak onları kontrol edebiliyor ve Yoldaş Nanolara dönüştürerek takımlarının gücüne güç katabiliyor. Ayrıca Yoldaş Nanolarının becerilerini oyun tarzlarına göre stratejik olarak şekillendirerek savaşın gidişatını değiştirebiliyorlar.

SYNCED, yeteneklerini test etmek isteyen yalnız kurtlar için Meridyen’de maceraya tek başına atılabilecekleri Tekli bir mod imkanı da sunuyor.

Yoldaş Nanolar, SYNCED’deki karakterler yapılandırma yollarından sadece biri. Koşucular her bir koşuda onlara sadece o maç için geçerli olacak rastgele takviyeler sunan Otomatlar ile karşılaşacak. Alt edilen düşmanlardan düşürdükleri modları ise Koşucuların üssü olan Sığınak’a götürüp burada birer Koşucu Modu olarak kalıcı şekilde kuşanabilecekler. Hem geçici hem de kalıcı modlar ortak bir havuzdan gelecek. Bir Koşucu Modu kullanmak oyunculara maça belirli bir donanımla başlama olanağı tanımanın yanında güç seviyelerini de yükselterek Meridyen’in derinliklerindeki tehditlere karşı çok daha hazırlıklı olmalarını sağlayacak.

Oyunculara sunulan bir başka kişiselleştirme seçeneği ise Silah Teknolojisi. Bu özel silahlar oyunu oynadıkça açılacak ve sıradan silahların mekaniklerini aşan farklı özellikler sunacak. Mermilerin düşmanları takip etmesini sağlamak, kara delik oluşturarak düşmanları bir araya toplamak veya elektrik saldırıları ile tüm düşmanları küle dönüştürmek bunlardan sadece birkaçı.

NExT geliştirici ekibi, gelecekte de oyuna yeni Koşucular, Nanolar, haritalar ve daha fazlasını eklemek için çalışmalarına devam ediyor. 1. Sezon güncellemesinin ise oyunun lansmanından kısa süre sonra oyuna gelmesi bekleniyor.

SYNCED, SteamEpic Games Store ve resmî SYNCED internet sitesi üzerinden ücretsiz ve tamamen Türkçe olarak indirilebilir. 

PAYLAŞ

İlgili İçerikler