Assassin’s Creed Mirage için oynanış süresi belli oldu

Assassin’s Creed Mirage için oynanış süresi belli oldu. Oyunu tamamen bitirmek yaklaşık 25 saatinizi alacak, eğer yan görevleri tamamlamadan hızlı bir şekilde bitirmek isterseniz bu süre azalacak.

Ubisoft’un baş yapımcısı Fabian Salomon, Fransız Youtuber Julien ChièZE ile yaptığı röportajda oyun testleri sırasında oyuncuların Assassin’s Creed Mirage’ı aceleci bir şekilde yaklaşık 20 saatte tamamladığını, oyunun tamamını bitirmek isteyen oyuncuların ise yaklaşık 25-30 saatte oyunun sonuna ulaşabileceğini söyledi.

Salomon’un dedikleri şu şekilde:

“Ubisoft olarak oyunculara gerçekten yaklaşmak istediğiniz için oyunlarımız için çok sayıda oyun testi yapıyoruz. Bunun sonucunda aldığımız en son oynama sürelerinin ortalama 20-23 saat civarında olduğunu, oyunu tamamen bitirmek isteyenler için bu süre 25-30 saate çıkabilir. Oyunu aceleye getireceklerin 20 saat civarında vakit harcayacağını söyleyebiliriz.”

Oyun süresi hakkında karşılaştırma yapmak istiyorsanız serinin bir önceki oyunu üzerinden gidebilirsiniz. Bir önceki oyun olan Assassin’s Creed Valhalla’nın ana hikaye oynanış süresi 60 saat, yan görevleri tamamlamak isterseniz ise yaklaşık 96 saat sürüyor. Yapım, Valhalla’ya kıyasla epey düşük bir oynanış saatine sahip.

Assassin’s Creed Mirage Kıyafeti

Assassin’s Creed Mirage’ı oynarken, 9. yüzyıl Bağdat’ında bir duvarı yıkmanın, düşmanlarla savaşmanın ve gündelik hayatta karşınıza çıkabilecek sorunların nasıl olduğunu his olduğunu merak etmekteyseniz yardım elinizin altında. OWO adlı marka Ubisoft ile iş birliği yaparak, Assassin’s Creed Mirage’a özel bir dokunsal hassasiyet sağlayan kıyafet geliştirdiğini duyurdu.

Wallbang Gaming Network
Assassin’s Creed Mirage için oynanış süresi belli oldu 2

Geliştirilen bu kıyafet bulunan dokunsal his noktalarıyla balta, böcek ısırıkları, şiddetli karın yarası dahil olmak üzere 30 farklı hissi taklit edebiliyor.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler