Bayram tatilinde oynayabileceğiniz 5 ücretsiz oyun

Hobilerimize biraz daha vakit ayırma şansımız olan bu günlerde, oynayabileceğiniz 5 ücretsiz oyunu listeledik. İyi okumalar.

MARVEL SNAP

İlk ücretsiz oyunumuz MARVEL SNAP. Çıktığı dönemden beri oldukça sevilen MARVEL SNAP, temelinde bir kart oyunu olsa da öğrenmesi kolay stratejik öğeler sunuyor. Marvel dünyasına ait karkaterlerden kurduğunuz 12 kartlık deste ile rakibinize 3 farklı bölgede üstünlük kurmaya çalışıyorsunuz. Tabi her kahramanın avantajı ve dezavantajı mevcut. Birkaç dakika içinde öğrenebileceğiniz oyunun maçları da 3 dakika sürüyor. Bu sayede vakit bulduğunuz her anda “bir el oynayayım” düşüncesi hakim. Oyunu Steam sayfasından ücretsiz edinebileceğiniz gibi, eğer mobil bir oyuncu iseniz, mobildeki ilerlemeniz PC ile eşitleniyor. Böylece kayıtlı oyun peşinde koşmuyorsunuz. Oyunun Steam sayfasına buradan erişebilirsiniz.

Wallbang Gaming Network
Bayram tatilinde oynayabileceğiniz 5 ücretsiz oyun 6

MARVEL SNAP sistem gereksinimleri

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1+)
İşlemci: Intel Core i5-650 | AMD Phenom II X4 965
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 650 / AMD Radeon HD HD 6950
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Path of Exile

İkinci ücretsiz oyunumuz Path of Exile. Action RPG, veya yaygın ismiyle “Diablo gibi” olan oyun türünden, tırnakları ile kazıyarak kendine ait bir yol yaratmış olan PoE, sunduğu içerik bakımından adeta tam fiyatlı bir oyun gibi. Wraeclast dünyasını keşfettiğimiz, bol bol yeteneğe sahip olduğumuz oyun, 2013 yapımı olsa da yaşını belli etmiyor. Oynanabilirliği çok yüksek, Pay-to-Win öğeleri barındırmıyor. Türe yeni başlıyorsanız, yapısı gereği bir miktar zorlanabilirsiniz, ancak o eşiği bir kez aştığınızda geri dönmeniz çok mümkün olmayabilir. Oyunun Steam sayfasına buradan erişebilirsiniz.

Wallbang Gaming Network
Bayram tatilinde oynayabileceğiniz 5 ücretsiz oyun 7

Path of Exile sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Quad core 2.6GHz x86-compatible
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 650 Ti or ATI Radeon™ HD 7850
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

War Thunder

Üçüncü ücretsiz oyunumuz War Thunder. 2000’den fazla son derece detaylı uçak, tank, savaş gemisi, helikopter ve diğer savaş aracı. İlk cümle ile ilginizi çektiysek devam edelim. 100 farklı cephede, hem yapay zeka hem gerçek oyunculara karşı mücadele edebiliyorsunuz. Yakın zamanda yapılan yerel fiyatlandırma desteği ile birlikte, oyunun ileri aşamalarına geçiş sağlayan kısayol paketler daha erişilebilir hale geldi. Ayrıca oyunda Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ait araçlar da bulunuyor. Oyunun Steam sayfasına buradan erişebilirsiniz.

Wallbang Gaming Network
Bayram tatilinde oynayabileceğiniz 5 ücretsiz oyun 8

War Thunder sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1/8/10 (64bit)
İşlemci: Dual-Core 2.2 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 10.1 destekli kartlar: AMD Radeon 77XX / NVIDIA GeForce GTX 660.
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 17 GB kullanılabilir alan

eFootball 2023

Dördüncü ücretsiz oyunumuz eFootball™ 2023. 2021 yılında PES, eFootball olarak isim değiştirmiş ve oynaması ücretsiz modele geçmişti. PES severler için en güncel oyun olan eFootball, düzenli olarak kadro güncellemeleri ve yeni içerikler elde ediyor. Tek başınıza da oynayabileceğiniz oyunun, diğer oyunculara karşı rekabet ettiğiniz bir dereceli modu da mevcut. Oyunun Steam sayfasına buradan erişebilirsiniz.

Wallbang Gaming Network
Bayram tatilinde oynayabileceğiniz 5 ücretsiz oyun 9

eFootball™ 2023 sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 – 64bit
İşlemci: Intel Core i5-2300, / AMD FX-4350
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 660 Ti / Radeon HD 7790
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

The Sims 4

Beşinci ücretsiz oyunumuz The Sims™ 4. The Sims serisini bir şekilde duyduysanız, yaşam simülasyonunu bize en iyi yansıtan serilerden biri olduğunu da biliyorsunuzdur. Kendi karakterinizi (Sim’inizi) oluşturarak, çeşitli hedefler, arkadaşlıklar ve maceralar yaşayabildiğiniz bu serinin son oyunu olan The Sims™ 4’ün temel sürümü bir süredir ücretsiz. Eğer temel sürüm size yeterli gelmezse, oldukça fazla sayıdaki ek paketlerden beğendiğinizi satın da alabilirsiniz. Oyunun Steam sayfasına buradan erişebilirsiniz.

Wallbang Gaming Network
Bayram tatilinde oynayabileceğiniz 5 ücretsiz oyun 10

The Sims™ 4 sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64 Bit Required. Windows 10
İşlemci: 3.3 GHz Intel Core i3-3220 (2 cores, 4 threads), AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz (4 cores) or better
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 128 MB of Video RAM and support for Pixel Shader 3.0. Supported Video Cards: NVIDIA GeForce 6600 or better, ATI Radeon X1300 or better, Intel GMA X4500 or better
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 26 GB kullanılabilir alan

PAYLAŞ

İlgili İçerikler