Bethesda, Fallout London ekibinden bir geliştiriciyi kadrosuna ekledi

Bethesda, son dönemin en iddialı Fallout modlarından biri olan Fallout London’ın geliştirici ekibinde bulunan bir tasarımcıyı kadrosuna kattı. Fallout London’ın Discord ve sosyal medya kanallarına gönderilen bir duyuruyla, proje yöneticisi konumunda bulunan “Prilladog”, ekibinde çalışan “PatchworkProfessor” adlı tasarımcının yeni görevini kutladı ve takımın “her adımda onu destekleyeceğinin” sözünü verdi.

Prilladog şunları yazdı: “Hepinizle heyecan verici bir haber paylaşmak istiyorum! Bizim canımız PatchworkProfessor’ümüz, Bethesda’da Bölüm Tasarımcısı olarak harika bir fırsat yakaladı! Bu başarısı için ona büyük bir alkış istiyorum!”

“PatchworkProfessor’ün bölüm tasarımı ve scripting ile ilgili çalışkanlığı ve özverisi sonunda onu hak ettiği yere getirdi. Profesyonelliği ve görevlerine olan bağlılığı, hak ettiği pozisyonu elde etmesinde büyük bir rol oynadı. Başarılarından son derece gurur duyuyoruz ve yeni yolculuğunda ona her şeyin en güzelini diliyoruz.”

Bethesda oyunlarının modları fark yaratıyor

Fallout London projesi için bunun ne anlama geldiğini ve çıkış tarihini nasıl etkileyeceğini merak ediyorsanız, proje yöneticisi Prilladog modun beklenen çıkış tarihini etkilemeyeceğini açıkça ifade ediyor. İki yıl önce duyurulan Fallout: London adlı mod, oyunun tanıdık ABD ortamının bu kez İngiltere’nin başkenti Londra ile değiştirildiği “DLC boyutunda” bir macera sunuyor. Yakın zamanda, bu iddialı projenin oynanış videosuna uzun bir YouTube videosuyla ilk kez erişme şansımız olmuştu. İngiltere tercihine keyifli bir gönderme olarak Fallout London’da aynı zamanda Doctor Who dizisinde altıncı ve yedinci Doktor’u canlandıran Colin Baker ve Sylvester McCoy’un seslendirmeleri de yer alacak.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler