Diablo Immortal’a Kıvrılan Abis geliyor!

Diablo Immortal‘da Korunak’a Kıvrılan Abis adlı yeni bir bölüm ekleniyor. Bu güncelleme, oyunun final bölümüne yönelik yeni etkinlikler ve sistemlerle oyunu Parçalanma Çağı’nın yeni evresine taşıyor.

DIABLO IMMORTAL VE KIVRILAN ABİS

Bu heyecan verici açık dünya avı, dört oyuncuya kadar gruplar için tasarlandı ve onları sisli bir portal dünyasında canavar avına çıkarıyor. Yaklaşan Korkunun Nefesi, bu etkinlikte oyuncuların peşinden gidecek ve onları boss’la karşılaşmadan önce güvenli alanlarda durmaya zorlayacak. 

Wallbang Gaming Network
Diablo Immortal'a Kıvrılan Abis geliyor! 3

EREBBAN

Derinleri Arındır modundan ilham alınarak oluşturulan bu modda, dört oyuncuya kadar gruplar, canavarlar ya da tuzaklar tarafından engellenmeden mümkün olduğunca çok hazine sandığı toplamak için yarışıyor. Kale içinde gizlenmiş sandıkları bulmak ve son sandık açıldıktan sonra 30 saniye içinde kale girişine geri dönmek oyuncuların görevi. Ancak, oyuncular aynı zamanda peşlerindeki yenilmez bir düşmandan da kaçmak zorunda! 

Wallbang Gaming Network
Diablo Immortal'a Kıvrılan Abis geliyor! 4

RÜN SİSTEMİ VE EKİPMAN

Oyuncuların ekipmanlarını geliştirmelerine olanak tanıyan Rün sistemi, Diablo Immortal’a ekleniyor. Düşmanlardan elde edilen Rünler, daha güçlü Rünler elde etmek için Efsanevi ekipman yuvalarına yerleştirilebilir ya da birleştirilebilir. Ayrıca, ekipman gelişimi, Efsanevi ekipmanlara ekstra özellikler ekleyerek oyuncuların daha da güçlenmelerini sağlayacak.

İçeriklerle ilgili notları bu bağlantıdan okuyabilirsiniz.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler