EA Sports’dan Türkiye Milli Futbol Takımı ve EURO 2024 güncellemesi geldi

Electronic Arts, yaklaşan UEFA EURO 2024 turnuvası öncesinde EA SPORTS FC 24 ve EA SPORTS FC Mobile için Festival of Football güncellemesini duyurdu. Bu ücretsiz oyun içi güncellemeyle* futbol fanatikleri PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, PC, Nintendo Switch ve EA SPORTS FC Mobile’da gerçek UEFA EURO 2024 turnuvasını ve 24 nitelikli federasyonun tamamını (ve daha fazlasını) deneyimleyebilecekler.

EA SPORTS EURO 2024 Fragmanı

EA SPORTS FC 24, milli takım formalarından, gerçek stadyumlara ve Avrupa’nın en iyilerinin yüzlerini uluslararası sahneye taşımak için güncellenmiş yıldızlara kadar turnuvanın otantik ayrıntılarını yansıtan sürükleyici bir UEFA EURO 2024 deneyimi ile oyuncuları, Almanya’da sahaya çıkarıyor.  

UEFA Pazarlama Direktörü Guy-Laurent Epstein, “UEFA EURO 2024’ün EA SPORTS FC’ye dahil edildiğini duyurmaktan ve yaklaşan eEURO finallerinin bir parçası olarak yer aldığını görmekten mutluluk duyuyoruz” dedi. “EA SPORTS FC’nin küresel erişimi, milyonlarca taraftarın turnuvayla daha önce hiç olmadığı gibi bağlantı kurmasına ve deneyimlemesine ve favori uluslarını grup aşamasından eleme maçlarına kadar sanal olarak yönetmesine olanak tanıyacak.” yorumunu yaptı.

Oyuncular ülkelerine liderlik edebilecek, seçtikleri milli takımın bir yıldızı olarak veya kendi özel oyuncuları olarak oynayabilecekler. Ve tabii ki Milli Futbol Takımımız da oyunda yerini alacak. Kadromuz ise şu şekilde

Wallbang Gaming Network
EA Sports'dan Türkiye Milli Futbol Takımı ve EURO 2024 güncellemesi geldi 2
  • Ülkenize Liderlik Edin modunda taraftarlar, gerçek bir futbolcu olarak veya özel bir oyuncuyla turnuvayı kasıp kavurarak ülkelerini zafere taşıma gayesiyle kendilerini UEFA EURO 2024’ün kalbine koyabilirler. Aşamalar boyunca başarı yakalarken, taraftarlar turnuvada bir oyuncu olarak gezmeyi seçebilir ve PlayStyles kazanmak için antrenmanları tamamlama fırsatının tadını çıkararak kupaya giden yolda oyunlarını geliştirebilirler.
  • Oyuncular ayrıca UEFA EURO 2024’ü, ülkelerinin geleceğini yazmalarına (veya yeniden yazmalarına) olanak tanıyan tek oyunculu bir Turnuva Modunda deneyimleyebilirler. Kalifiye 24 ülkeden birini veya başka bir Avrupa ülkesini seçen taraftarlar, gerçeğe yakın gruplardan çıkıp eleme turlarına kadar oynayabilirler.
  • Başlama Vuruşu Modunda taraftarlar, gerçek turnuva eşleşmelerini yansıtan güncellenmiş “Günün Maçı” fikstürleri de dahil olmak üzere bir Grup Aşaması veya Eleme Turu maçından birini seçerek otantik bir turnuva deneyiminde birbirlerine meydan okuyabilir veya CPU yapay zekasına karşı oynayabilirler.
  • Arkadaşlar da karşılıklı ve Çevrimiçi Dostluk Maçları Modundaki otantik eşleşmelerle UEFA EURO 2024 turnuvasının heyecanını yaşayabilir.

Tüm güncelleme notlarına ulaşabilmek için şu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler