Elden Ring Symphonic Adventure, Royal Albert Hall için gün sayıyor

Bandai Namco‘nun ödüllere doymayan oyunu Elden Ring’i senfoni orkestrasıyla dinlemek isteyenler için yeni fırsat, Londra’nın ünlü mekanı Royal Albert Hall olacak. Bandai Namco Entertainment ve Overlook Events, bir sonraki Elden Ring Symphonic Adventure etkinliğinin 28 Nisan tarihinde olacağını duyurdu ve biletleri satışa sundu. Buna göre öğle matinesine katılmak istiyorsanız bilet fiyatları 72 pound’dan başlarken, akşam matinesinde 32 pound’dan bilet bulmak mümkün.

Elden Ring Symphonic Adventure, Lands Between teması üzerine kurulu performansla olağanüstü bir konser deneyimi vadediyor. Eksiksiz bir filarmoni orkestrası ve koro, FromSoftware ekibinin destansı bestelerine hayat verirken, katılımcılar da Tarnished‘in Circle of Eden‘da dengeyi yeniden sağlamak için giriştiği yüce macerayı yeniden yaşayacaklar.

ELDEN RING’in hikayesi, orkestra ve koro ile senkronize edilmiş 4K görüntülerle oyunun nefes kesici sahnelerini yeniden yaşama şansı sunan bir konser deneyimi, orijinal ışıklandırma tasarımı ve Surround destekli ses efektleri eşliğinde eşine az rastlanır hassasiyette, sürükleyici bir deneyim sunacak.

Bandai Namco Avrupa Lisanslama ve İş Stratejisi Direktörü Aâdil Tayouga, izleyenleri nelerin beklediği hakkında şu yorumu paylaştı;

Konserler sürerken, Elden Ring’in merakla beklenen genişleme paketi Shadow of the Erdtree de 20 Haziran tarihinde oyuncularla buluşacak ve FromSoftware tarafından beklentiler -bir kez daha- oldukça yüksek.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler