Kültür Sanat

Biz filmi unutmuştuk ancak Ubisoft'tan gelen tweet, çekimlerin nihayet başladığını müjdelemekte.
Converse, DUNGEONS & DRAGONS iş birliğiyle dünyanın en çok oynanan rol yapma oyununun 50. yılını anmak için özel bir ayakkabı ve giyim koleksiyonu hazırladı.
Oyun tutkunları, fuarizmir’de düzenlenen İzmirCon 2024 etkinliğinde bir araya geldi.
Bandai Namco'nun ödüllere doymayan oyunu Elden Ring'i senfoni orkestrasıyla dinlemek isteyenler için yeni fırsat, Londra'nın ünlü mekanı Royal Albert Hall olacak.
Kendini Marvel Sinematik Evreni’nin ‘İsa’sı olarak tanımlayan ve bu dünyayı sonsuza kadar değiştirmeye hazırlanan Deadpool’un Wolverine ile bir araya geldiği ‘Deadpool & Wolverine’ filminden ilk fragman yayınlandı.
BMW, McLaren Racing & Senna Brand ve Mercedes-AMG PETRONAS Formula 1 Team iş birliğiyle LEGO Group tarafından hayata geçirilen yeni LEGO Technic, LEGO Icons ve LEGO Speed Champions setleri geliyor.
Bakalım geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen Spider-Man: Into The Spider-Verse Live in Concert nasıl olmuş.
LEGO, kızlara ilham vermek ve oyunun önemini vurgulamak amacıyla Eda Erdem, Doğa Rutkay, Burcu Erenkul ve Leyan Senay ile iş birliği yaptı. 
Tüm zamanların en umulmadık yarış pilotlarından biri olan Jann Mardenborough'nun gerçek hikâyesine dayanan Gran Turismo filmi için geri sayım başladı.
Birbirinden farklı Star Wars içerikleriyle ölümsüz dünyanın derinliklerine izleyicileri davet eden Lucasfilm’in en yeni dizisi Star Wars: Ahsoka için fragman yayınlandı. Rosario Dawson’ın başrolde olduğu dizi, 23 Ağustos’tan itibaren sadece Disney+’t
Bu hafta çıkacak oyunlar
Yeni İncelemeler

Yeni Hub'lar