Horizon Forbidden West’in PC fiyatı ve yeni özellikleri belli oldu

PlayStation özel oyunu olarak 18 Şubat 2022 tarihinde çıkan Horizon Forbidden West PC oyuncuları ile buluşuyor. Horizon Forbidden West’in geliştiricileri olan Guerrilla Games bugün yeni bir fragman yayınladı. Fragmanda PC oynanış görüntüleriyle oyunun teknik özellikleri kısaca anlatıldı. Fragmanda anlatılan özellikleri aşağıda sizler için derledik.

Wallbang Gaming Network
Horizon Forbidden West’in PC fiyatı ve yeni özellikleri belli oldu 4

Oyunda ultra geniş ekran desteği bulunuyor. Bu özellik ile oyuncular Horizon’ın büyüleyici dünyasını çok geniş bir açıdan deneyimleyebilecekler. Bununla birlikte son zamanlarda her oyunun temel özelliklerinden olan Nvidia DLSS3, AMD FSR ve Intel XeSS de oyun içerisinde bulunuyor. 

Wallbang Gaming Network
Horizon Forbidden West’in PC fiyatı ve yeni özellikleri belli oldu 5

Oyunların açılış süresini daha da hızlandıran doğrudan depolama özelliği de oyuna eklenenler arasında. Daha akıcı, yüksek kare hızlı bir oyun deneyimi yaşamak isteyen oyuncular için de kilitsiz kare hızı seçeneği bulunuyor. Kontrolcü ile oynamaktan keyif alan oyuncular için de PlayStation Dualsense ile birlikte dokunsal geri bildirimi de destekliyor.

Wallbang Gaming Network
Horizon Forbidden West’in PC fiyatı ve yeni özellikleri belli oldu 6

21 Mart 2024 tarihinde bilgisayara gelecek olan Horizon Forbidden West Complete Edition Steam için fiyatı $59.99 ve Epic Games için fiyatı ise ₺1499 olarak belirlendi. Sistem gereksinimleri ise henüz belli olmadı.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler