Marvel’s Spider-Man 2 hikaye fragmanı paylaşıldı

Marvel’s Spider-Man 2 hakkında PlayStation Showcase’deki uzun oynanış sekansından bu yana pek bir şey duymamıştık. Sony, çizgi roman severlerin mabedi denebilecek Comic Con 2023’te Marvel’s Spider-Man 2 ile ilgili yeni bir hikaye fragmanı paylaştı.

İki dakikalık fragman, Peter’ın arkadaşı Harry’nin, “dünyayı iyileştireceğiz” demesi ile başlıyor ve Peter, Harry’i arkadaşları ile tanıştırıyor. Kraven’in de dahil olduğu birkaç aksiyon sahnesinden sonra Peter’ın Simbiyot ile olan mücadelesine ve garip tavrına dair sinyaller de içeriyor (benzer sinyalleri uzun oynanış gösteriminde de görmüştük). Daha sonrasında Venom’un “dünyayı iyileştireceğiz” sesi ile bu oyunda Venom’un arkasındaki (içindeki?) karakterin kim olduğu bir bakıma belli olmuş oluyor. Eddie Brock ne noktada dahil olacak veya olacak mı, şimdilik belirsiz.

Marvel’s Spider-Man 2 – Limited Edition PS5 Bundle

Yenilikler henüz bitmiş değil, hikaye fragmanının dışında seri Marvel’s Spider-Man 2 Limited Edition ismiyle çıkacak PlayStation 5 ve DualSense tasarımlarına da sahip. Hem tek bir paket olarak, hem de ayrı ayrı satın alınabilecek bu özel üretim cicilerin ülkemizdeki fiyatı veya erişilebilirliği ile ilgili bir bilgi henüz yok. Hem konsolu hem kontrolcüyü içeren paketi satın alan kullanıcılar, 20 Ekim’de çıktığında yapımı oynamalarını sağlayacak koda da sahip olacaklar. Özel üretim konsol ve kontrolcü, 1 Ekim itibariyle piyasada olacak.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler