Modern Warfare 2 oyun içi içeriklerin bir kısmı Modern Warfare 3’e taşınacak

Activision, yeni blog gönderisinde nelerin taşınıp taşınmayacağını açıkladığı yazıda Call of Duty tarihinde bir ilk olarak bu kadar fazla içerik Modern Warfare 2’den bir sonraki Modern Warfare serisinde mevcut olacak.

Makaleye göre oyuncular Modern Warfare 2 ve Warzone son sürümündeki oyun içi içeriklerin çoğuna Modern Warfare 3 içinden de erişim sağlayabilecek.

Şirket; yazıda silahlar, kozmetik içerikleri, operatörler, oyun içi ödüller ve oyunda açılan içeriklerin dahil olacağı ve Modern Warfare 3’te olmayan özelliklerden kaynaklanan oyun içi içeriklerin taşınmayacağını belirtti.

Örnek olarak: MW3’te herhangi bir modda taktik amfibi zırhlı aracı, taktiksel ya da ölümcül ekipman yoksa ilgili içerikler MW2’den MW3’e geçmeyecek. Ayrıca Modern Warfare 2’deki Wartrack dinleme listesi üçüncü oyuna geçiş yapmayacak. Serinin üçüncü oyunundan kazanılan oyun içi içeriği ikinci oyuna geri taşıyamayacaksınız.

Modern Warfare 2’de kilidi açılan tüm operatörler ve operatör kostümleri Modern Warfare 3’te de kullanılabilecek. Bunlara belli dönemler için oyuna eklenen oyun içi içerikler dahil olacak. Tüm silahlar, silah eklentileri ve silah kamuflajları, silah uğurlukları, çıkartmaları, amblemleri, yükleme ekranları ve araç kaplamaları da oyuna taşınabilecek. Tabii, MW2’deki araçlar MW3’te de bulunuyorsa.

Şubat ayında Bloomberg, Activison’un Modern Warfare 2 için oyuna büyük bir eklenti yapacağını fakat bu eklentinin yeni bir oyun serisi yani Modern Warfare 3 olacağını belirtmişti.

Aynı zamanda Activison, sızıntıların ardından Pazartesi günü Call of Duty: Modern Warfare 3’ü resmen duyurdu. Oyun 10 Kasım’da çıkış yapacak. Oyun hakkında daha fazla detayın ise 17 Ağustos’ta Warzone etkinliğinde duyurulması bekleniyor.

Şubat ayında Bloomberg, Activison’un Modern Warfare 2 için oyuna büyük bir eklenti yapacağını fakat bu eklentinin yeni bir oyun serisi yani Modern Warfare 3 olacağını belirtmişti.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler