NBA oyuncuları Call of Duty 2023 oyununu erkenden gördüler

Call of Duty 2023 dünya çapında sayısız oyuncuyu heyecanlandıran ve sabırsızlandıran bir yapım olarak takvimlerdeki yerini çoktan almış durumda, eğer siz de bu oyunculardan biriyseniz önünüzde beklemeniz gereken bir süre var. Ancak bir NBA yıldızıysanız Las Vegas’ta düzenlenen NBA Summer League mücadelesinde oyunun duyurusuna beklenenden bir ay önce göz atma şansı bulabilirsiniz.

Evet doğru duydunuz, NBA oyuncuları Call of Duty 2023 için Las Vegas’ta düzenlenen NBA Summer League etkinliğinde oyuna bir ay kadar erkenden ilk bakışı atma şansı buldular. Benzer sürprizler aslında ilk kez yaşanmıyor, nitekim bazı oyuncular sosyal medya üzerinde gerçekleşen gösterimden bazı fotoğraflar paylaştılar. Oyunun logosu dışında pek bir şey göremesek de en azından böyle bir olayın fiilen gerçekleştiğine dair net bir kanıtımız bulunuyor. Söz konusu mekanda oyunu deneyimlemek isteyen oyuncular için istasyonlar da kurulmuş durumda. Ancak fotoğrafın çekildiği noktada oyuncular Warzone ya da Modern Warfare 2 oynuyor gibi görünüyorlar.

Call of Duty 2023 için halen soru işaretleri var

Oyunun özünde ne olacağı, nasıl olacağı gibi sorular hakkında çok fazla söylenti var ve görünen o ki önümüzdeki sürede gelecek olan haberler bu konuda bizlere büyük sürprizler getirebilir. Son yıllarda piyasaya sürülen oyunlarla bir miktar kan kaybeden ve eski oyunlarının başarısını yakalayamayan Call of Duty serisi, bu yıl Activision için önemli bir imtihan olacak. Topluluğun taleplerine ne derecede kulak verdiklerini ve bu yöndeki çabalarının ne kadar yeterli olacağını hep birlikte göreceğiz.

PAYLAŞ

İlgili İçerikler