Nicolas Cage, 25 Temmuz’da Dead by Daylight evrenine katılıyor

Hayatta kalma korku oyunu Dead by Daylight oyuncuları, bugünden itibaren ikonik aktör Nicolas Cage olarak oynayabilecekler. Cage, şimdilik yalnızca Steam’de sunulan Public Test Build ile oynanabilir hale geldi ve Nicolas Cage Chapter, 25 Temmuz’dan itibaren tüm platformlarda erişilebilir olacak. 

Oyuna bir Kurban olarak eklenen Cage, oyunda kendini canlandırıyor ve oyunun hikayesine göre sette “hayatının rolünü” çekerken The Entity tarafından çağrılır. The Entity’in kurbanları arasına katılan Cage’in “en sert film eleştirmenlerinden bile daha ölümcül olan bir dizi katilden sağ çıkması” gerekiyor. Oyuna her yeni Kurban katıldığında olduğu gibi Nicolas Cage de Dramaturgy, Scene Partner ve Plot Twist olmak üzere üç avantajı beraberinde getiriyor. 

Behaviour Interactive’in iş ortaklığı başkanı Mathieu Côté, “Dead by Daylight ile Nicolas Cage’in oyun dünyasına ilk kez katılıyor olmasından dolayı ne kadar büyük heyecan duyduğumuz söylememiz yetersiz kalır. Bay Cage, tüm seslendirmeleri kaydetti ve bu yolun her adımında aktif olarak yer aldı. İşine ve profesyonelliğine olan bağlılığı tartışılmaz. Onunla iş birliği yapabildiğimiz için fazlasıyla ayrıcalıklı hissediyoruz. Oyunculara da söyleyeceğim tek bir şey var: Buna bayılacaksınız!” şeklinde bir açıklama yaptı. 

PAYLAŞ

İlgili İçerikler