Naraka: Bladepoint oynaması ücretsiz olarak PlayStation 5’e geliyor

Naraka: Bladepoint önümüzdeki hafta PlayStation 5 için çıkış yapacak ve tüm platformlarda oynaması ücretsiz olacak. 24 Entertainment tarafından geliştirilen ve NetEase Games tarafından yayınlanan 60 oyunculu yakın dövüş battle royale oyunu, ilk olarak Ağustos 2021’de PC için piyasaya sürülmüş ve ardından Haziran 2022’de Xbox Series X/S, Aralık 2022’de ise Xbox One için çıkış yapmıştı. 

NetEase’in açıklamasına göre ilk iki yılında 20 milyon oyuncuya ulaşan Naraka: Bladepoint, 13 Temmuz’da PlayStation 5 için piyasaya sürülecek. Bu haberin yanı sıra battle royale oyununun tüm platformlarda oynaması ücretsiz olacağı haberi de paylaşıldı. Bu konu hakkında geliştirici tarafından bir SSS sayfası oluşturuldu. Geliştirici ve yayıncı, oyun modları, etkinlikler, kozmetikler ve karakter özelleştirme seçenekleri dahil olmak üzere tüm oyun içi içeriğin, oyuna ücretsiz olarak erişen yeni oyuncular tarafından da kullanılabileceği açıkladı.

Naraka: Bladepoint içerik açısından çeşitli olanaklar sunuyor 

Oynaması ücretsiz sürümü oynayan oyuncular, oyunun Standart, Deluxe ve Ultimate sürüm yükseltmelerini satın alarak yeni karakter üst limitini kaldırarak yeni karakterleri daha rahat açabilecekler. Mevcut Naraka: Bladepoint sahipleri, satın aldıkları oyunun sürümüne bağlı olarak yeni karakterleri daha hızlı açmaları için kullanabilecekleri oyun içi para birimine sahip olacaklar. Ayrıca NetEase, yeni karakter, silah, görevler, öğeler, geliştirmeler, PlayStation 5 ve Xbox Game Pass oyuncularına özel içeriklerin de oyuna ekleneceğini belirtti. 

PAYLAŞ

İlgili İçerikler